bugün

Yeni eğitim sistemi sayesinde yeryüzündeki cehennem olarak görüyorum.

Malûm, 4 4 4 ten herkesin haberi var. Mübarek, türkiye`nin maçlardaki dizilimi gibi ne idugu belirsiz, bence bu sistem türkiye deki eğitim seviyesi artsın, hani öyle okuma-yazma oranı %100 lere çıksın filan diye yapılmadı. türkiye de benim gibi lise okuyan, okumuş milyonlarca genç var! Yalnız okumak derken lafın gelisi, öyle liseye gidenlerin okuduğu filan yok, sadece bu milyonlarca gencin sokaklarda boş boş dolaşmasını engelleyen okul adı altındaki modern hapishanelerdir. Bu sistemin ilk öğrencilerinden(!) Biri olarak söylüyorum ki, biçok öğretmen ve akli başında arkadasim benle hemfikirdir, hafta da resmi olarak 40 saat ders görürüz, bunların yirmisi dolu dolu geçer, diğer yirmisiyse resim, beden, müzik, bilgisayar dır ya da 60 70 yaşındaki öğretmenlerin girip iplenmedigi, tabiri caizse ta$*ak geçildiği derslerdir. öyle idealist öğretmen bulmak da zordur, anca 10 da bir, zaten o onda bir sayesinde idealist birkac öğrenci yetişiyor. Ha bu arada sanmayin ki burada öğretmenlere sallıyorum onlarda çoğu zaman çaresizler, devletin zorla okula aldığı, çoğu velinin(!) başından s*ktir ettigi çocuğu o ne kadar adam edebilecek ki?..

Sözün özü, bu şekilde eğitim sistemine tecavüz edilmiş türkiye den pek bisey beklemeyin!
https://youtu.be/_ldmmbsRqP4?t=3m18s
hırsız akabeden kutulmayı başarabilirise önü açık

değilse afganistan.
görsel
(bkz: flu)