bugün

seksten korkan birini korkutacak durum. seks yaparken acı mı çekiyorsunuz siz. nasıl kafalar lan bunlar. seksi kötü gören onu dışlayan ahlak anlayışınızı amayım afedersin.
aramızda rahatsız olanlar var, hazları keyifleri bazulursa dünyaları yıkılır bu hayvan sürüsünün.
10 yıla kalmadan kısmen gerçekleşen durum. insanların düşünce yapıları zayıfladıkça belinin altı güçleniyor. Amı ve siki olan kendini özgür, vazgeçilemez sanıyor. eğer durum böyle ise, hayvan atalarının yolunda gidiyor demektir.
ülke kaşar kaynıyo hani.
şimdiden bu para gözlülerin böyle olmasına bakıp akıldan geçendir.

10 yıl sonra bizim kezolar amsterdam a gezmek için değil meşhur sokağı için gidecekler.

şimdi trollüyorum sanıyorsunuz belki ama öyle değil kardeşlerim rohanl...

sümsük amsalak yarraksever bi nesil geliyor. bugün sahilde 13 yaşlarında erkekli kızlı bir grubun sevgili meselelerinden kavga ettiğini gördüm. ellerindeki telefonlar yanlarındaki kişiler hepsi bağımlılık ya da hava atma aracı.
gözlerinizdeki korkuyu görüyorum.

çocuklar şımarmaktan da öteye geçmiş. para baba parası ama ego babada yok. baba mal çünkü, ben çektim o çekmesin diyor. yokluğu bilmeyen varlıktan ne anlar azizim. yapıştırcak bi silleyi
ama bugün o gün değil

böyle bi nesil ilerde nelere yol açacak kim bilir. bunlara emanet edilecek bir gelecek göremiyorum çünkü tek dertleri markalar, hızlıca tüketilen maddeler dünyası. hayvanlıktan bi farkı yok o yüzden
bugün savaşacağız kardeşlerim

çünkü 10 sene sonra kızlarımız başka ğlkelere orospuluğa gitmesin diye. şehidimiz bir avuç kaşarı savunmak için ölmesin diye. masum insanlar bu sığırlardan ötürü acı çekmesin diye.

ee kardeş burası ulu sözlük bize am göt meme de diyebilirsiniz. bari bu işte kendi çektiğinizi çocuğunuza çektirmeyin de o adam olsun. çünkü yarın siz ana baba olacaksınız.

unutmayın rahat en büyük düşmanıdır insanın.