bugün

fake olup olmadığı konusunda emin olamadığım Aşağı yukarı 10 yaşlarındaki veledin 2 insanı öldürdüğü Al-Hayat televizyonunda yayınlanan videodur. 21+ yaş üzeri.
http://www.youtube.com/watch?v=LxxqgE-iwNA
Bunun dedesi alınıp bomba yüklü araca konusuladır. Sonra o bomba patlatılacaktır. torunuda asılmak suretiyle idam edilesidir. Bunların alayı böyledir anca korkaklık.
Küçük bir çocuğun beynini manipülasyona uğratmak kolaydır . Çünkü aç olan beyin , neyi kaparsa hayatta öyle devam edecektir . yani gördüğünüz bir çok iŞid Celladından daha güçlü ve kana susamış bir Katil olacaktır . Ayrıca video klibine kafam takılmıştır . Orada 2 Rus ajanını vuruyorlar ama video yüksek bütçeli bir Hollywood filmi gibi . Buradan çıkarmamız gereken iŞid aslında göz zevkine hitap eden kliplerle karşımıza çıkmasıdır . Sanat işid içindir falan . Ayrıca Putin , işid'in götünü kalaylaması yakındır .
insan gerçekten hayret ediyor. 10 yaşındaki çocuğa o soğukkanlılık nasıl işlenmiş izlerken ben titredim. asıl soru bu çocuk tek mi bu çocuk gibi kaç tane var ve bu çocuklar büyüdüklerinde nasıl insanlar olacaklar
olayin arka planina bakmaktansa burda cemkiriciler size diyorum:
o cocuk bi kazak yiğidi ailesinin akrabalarinin belki cogunu sovyet zulmunde kaybetti belki sibiryaya gonderildi o ise bunun intikamiyla buyudu.

ruslara olan kini ve oldurmedeki kararlilik ve sogukkanlili bundan olsa gerek.

ikincisi sen pkkli hain istihbaratcilari oyle bi durumda gül verip mi gondereceksin

ulan ajan ajan evrensel savas hukukunda bile cezasi idamdir zaten bunun.