bugün

istanbul ülkü ocakları tarafından taksim de gerçekleştirilen, türkiye'ye gelmek isteyen uygur türkleri'nin kabul edilmesinin talep edildiği yürüyüştür.

etrafa molotof atılmamış, sağa sola saldırılmamıştır.

birkaç tanesi dışında hiçbir haber sitesinde, tv kanalında da kendine yer bulamamıştır.

https://www.facebook.com/...841067748&pnref=story
Devlet Bahçeli'nin facebook açıklaması ile destek vereceği yürüyüş.
takdir edilen yürüyüş.
yürüyüş anlamlıydı ama bir polis vardı devamlı atarlanıyor kendisini tebrik ediyorum bu atarlanmasını pkklılar karşısında da göstermesini diliyorum. emniyeti ayrıcana tebrik ediyorum taksim'e sokmadınız başınız göğe erdi.
milliyet, hürriyet gibi güzide gazetelerimizin internet sitelerinin ana sayfalarında evlenen boşanan çiftler, spor yaparken amı görünen ünlü gibi tonla haber yer almasına rağmen bununla ilgili tek cümle yoktur.
memlekette kurtler ayaklanmis guneydoguda pkk bayraklari dalgalaniyor ulkucuden cit yok! elin memleketinde 3 tane turk magdur olunca bizim ulkucu auuuvv. sikeyim siyasetinizi sizin. riyakar yavsaklar.
pkk paçavrası görünce esas duruşa geçen akp polisi bu yürüyüşe de engel olmaya çalışmıştır.
bu da tarihe not düşülsün.
sayıları birkaç milyonu zor bulan fanatik ülkücülerin 70 milyon civarındaki uygun türklerine sahip çıkmaya çalışmasının mantığını anlamak zor hele ki türkiye gibi sade suya tirit bir ülkenin, 2 milyarlık çin gibi bir deve kafa tutabileceğini düşünmek bile ayrı bir tuhaflık. mezkur azınlığın çin'de bir takım terör ve tehdiş eylemlerine giriştiği ve sade çinli vatandaşların nefretini kazandığını, bu konuda en büyük desteği çin'in ebedi düşmanı japonya'dan aldığını da göz önüne almak lazım. bari orada arada kalan mazlum,savunmasız uygur halkı için dua etseniz belki daha faydalı olurdu. sokağa çıkıp bağırıp çağırınca çin'den duyulmuyor.