bugün

şampiyonlar ligi ikinci tur ikinci maçı olup, 25 subat 2009 villarreal panathinaikos macinın rövanşıdır.

türkiye saatiyle 21:45'te başlayacaktır. ilk maç, ispanya'da 1-1 sona ermiştir. bu maçla ilgili birçok fikir vardır efendim, kimisi villarreal havada karada yener demekte, kimisi panathinaikos zorlamaz, turu atlar demekte; kimisi ise, panat'ın rakibini folloş edeceği görüşünde.

iddaa'da baktım. panathinaikos'a ve beraberliğe 2.70, villarreal'e 2.30 verilmiş.

benim aklım ermedi.

cidden, bu maçı villarreal'in kazanabileceğini düşünenler var mı? göt olmaktan korkmuyor da değilim, ama panathinaikos'un farka gitme ihtimalinin olduğu bir maçta, nasıl villa dersiniz lan?

banko panat!
0-0'lık beraberliğin de ev sahibi ekibi çeyrek finale attıracağı karşılaşma.

(bkz: attırmak)
iddaa kuponuna villereali yazanlar an itibari ile 2.30 orani kapmislardir.
sistem oynadığım için kuponumu yatırmamış, fakat 40.68 liralık gelirimi 15 liraya düşürmüş, panata'nın şahsıma yaptığı en büyük yamuktur. bu takım yıllardır tek kuponda yanıltmadı beni; arkadaşlara önermiştim bu maçı, bugün linç edeceklerdi lan.

gerçi bana yapsalar ben de ederim. sen adamlardan 10 lira al, 10 misli kupon yap; yatsın. kendin 6 lira ver, sistem oyna. "panata yenildi ama ben sistem oynadıydım gerisi tuttu 15 alıyom ehieh bayiye gelsenize benle" de bir de pişkin pişkin.

peh.