bugün

* amacsiz küfür ettiyseniz size verilen cezadır. sözlükte yazmayı seven biri için sıkıntılı günlerdir bunlar. ne zormuş kardeşim 10 gün çaylak kalmak. bekle bekle dinim imanım gevredi. bir ara ''yeni hesap açsam 5 enrty girsem yazar olurum lan zaten. 10 gün niye bekliyim ki. ne saçma ahahaha'' dedim içimden. sonra mantıklı düşününce vazgeçtim. vazgeçmemin sebebi ise tamamen moderasyonla ilgiliydi. bu dünyada bir akıllı ben olmadığıma göre moderasyonun böyle bir ceza verirken bir bildiği olmalıydı. evet evet bu cezanın amacı vardı. sabretmek en büyük erdemlerden biri sayılmaz mı a dostlar? insanı olgunlaştırır. bol bol düşünme fırsatı verir. ben de beklemeye karar verdim 10 gün. dişimi sıktım bekledim. zor günlerdi ama itiraf etmeliyim bunu. şimdi beklediğime değdi diyorum. eğer yeni hesap açıp 2 gün sonra yazar olsaydım değişen hiç birşey olmayacaktı. sadece kendimi ve sizleri kandırmış olacaktım belkide. yine aynı yazar olarak cıkıcaktım karşınıza. şimdi biraz aklım başıma geldi sanırsam. teşekkürlerimi borç bilirim bu yüzden moderasyona *