bugün

büyük çekişmeye sahip olacağı aşikar voleybol müsabakası.
galatasaray'ın ilk seti aldığı karşılaşma: 1-0.
galatasaray'ın ilk seti 25-22 aldığı maçtır.
fenerbahçe tv'den canlı olarak izlenebilecek karşılaşma. iki takım taraftarları arasında sert tartışmalar var. ikinci sette fenerbahçe 21-17 önde götürüyor.
fenerbahçe'nin ikinci seti 25-18 alarak beraberliği yakaladığı karşılaşma: 1-1.
an itibari ile 3. set oynanıyor.
setlerde durum 1-1.
son durum ise ;
gs:15
fb:19
mola verildi.
fbtv den ve uludağ sözlük ten canlı olarak takip edilebilen maç.
galatasaray tv'den de izlenebilen mücadele.
olaylardan sonra yeniden başlayan mücadelenin 3.setini fenerbahçe'nin 25-18 kazandığı mücadele. görülmektedir ki gs'li insanların yakında fenerbahçeli tenisçi ve galatasaraylı tenisçinin maçında da olay çıkaracağı günler çok yakın.
fenerbahçe maçı almak üzere ve alıcaktır. ancak dikkatimi çeken şudur ki kenardaki sahaya sıfır noktasındaki seyirciler maket. evet maket. sayılar atılıyor sevinen yok, sevinen yok. lan diyorum maç çok mu zevksiz, çok mu efendi bu kenarda izleyenler. farkettim ki maket laayn. bütün bir kenar maket. sol tarafta maç geçiyor adam elini suratına koymuş sağa ısrarla bakıyor. çok enteresan durum. maket seyirci.
fenerbahçe'nin maç içinde yer yer zorlansa da, zayıf rakibini 1-3 mağlup etmeyi bildiği karşılaşma.
fenerbahçenin zorlu rakibi karşısında 3-1 kazandığı maç.bir fenerbahçeli olarak hem takımımı kutluyor hemde rakibimi tebrik ediyorum çünkü çok iyi oynadılar ve iki takımda çok iyi mücadele ettiği maçtır.

edit:bir erkek voleybolunda topun en fazla havada kaldığı maçtır.
fenerbahçe'nin 8 numaralı yabancı oyuncusunun maçın başından itibaren orta parmağını bize,galatasaray taraftarlarına göstermesine tanık olduğumuz maç,dikkat et o parmak kırılmasın!sonra da olay çıkartan galatasaray taraftarları oluyor,e koltukları söküp attınız anasını satiyim,yine mi galatasaray olay çıkardı.çıkarın şu sarı lacivet gözlükleri de öyle seyredin.
not:eksilerseniz de eksileyin!