bugün

gündendi yenecek bir zirve olacağını sandığım zirvedir.
şimdi gördüğüm başlık. önceden habarım olsaydı, gelebilirdim ama malum iş-güç. zirveyi yapın, benim yerime de birkaç bira yuvarlayın, zirve yapın.
geri sayım başladı.

an itibarıyla katılım sayısı 6 kişidir.

uzun eşek oynayabilmek için yastık aranıyor. haydin edirne'liler 1 kişi daha!
edirnede yaşayan yazarların eğlence günüdür.
bugün olacak büyük ihtimal benimde katılacağım zirvedir. az olsun öz olsun zirvesidir.
Keşanlı olarak katılmak istiyorum ama malesef vizelerden dolayı katılamıyorum. Bi daha ki buluşmaya inş.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)*
Gorunce heyecanlandigim fakat ankarada oldugumu hatirlamamla moralimi bozmus zirve. 6kisilik zirve icin bu kadar entry girilmesi de ilginc:)
siddin sene gerçekleşmeyecek olan zirvedir. olsun bu zirve; 2 gün sevişmicem, meme bile sıvazlamıcam amk. abazanlıktan kırılsam bile bu cezayı kendime uygulayacam. öyle de iddaalıyım. içi su dolu bolonu bile mıncırmıcam. ağız tarafını felan dillemicem. ahan da buraya yazdım. kesecem kendime cezayı.

nah olur diyorum başka da bi şey demiyorum.
hemşerilerime ankara'dan selamlarımı ilettiğim zirve.
bazı arkadaşların halen daha olmayacak dediği,üstüne vazife olmadığı halde gereksizce gereksizliğini belli etse de her türlü olacak zirvedir.
daha iki saat önce edirne'de yer alan bi yazar olarak erken haberim olmadığından katılamayacağım zirve.
pekte güzel olmuş zirvedir.
(bkz: bağlaç olan de ayrı yazılır)