Benim ve bir arkadasimin basina gelen bir durum.Bunun bir de hicbir dersinde devam zorunlulugu olmayan hukuk fakultesinin fakulte ile alakasi dahi olmayan secmeli bir dersinde yasaniyor olmasi ayri bir ironi.

Haftada 1 saat o dersi gormek icin sabah 7 de yola cikiyoruz oglen okulda oluyoruz aksam otobuse geri binip memleketlere geri donuyoruz , o da gece 11-12 yi buluyor yani.

Toplam harcama 100-110 tl , yapilan yolculuk 10 saat , toplam harcanan saat 16-17 saat , cekilen cile paha bicilemez.

Hocaya durumu izah ediyoruz boyle boyle diye , adam gulerek haftaya da gelin diyor.Saka gibi bir durum , 3 sene boyunca tekrar tekrar ceza genel aldim amk boyle bir zulum gormedim , icraymis mirasmis bu dersin yaninda hikaye kaliyor , buna harcadigim emegi hangi derse harcarsam harcayayim notum aa olur , bunun aa dusecegi de mechul bide sinavina giricez kalma ihtimalimiz bile var.

Ama hata yuksek ogretim kurulunda , denetleme yapmiyorsunuz bu sikik kurumlara sonra dert oluyor basimiza boyle seyler.Biri de cikip sen kimsin birader diyemiyor ya ben de ona yaniyorum.

Egitim fakultesinin yar doc hocasina kendi ogrencilerini kukla eden sevgili dekanimiza da buradan saygilar.