bugün

Klavye solcusudur. Çıkıp sokağa arkadaşlarıyla kutlamaz ortamda solcu olalım kafasındadır.
yaftalamamak lazım gelen solcu. isteyen istediği yerde istediğini kutlar. illa sokaklara çıkmak gerekli değil, yürek işidir bu.
yaftalamamak lazım gelen solcu. isteyen istediği yerde istediğini kutlar. illa sokaklara çıkmak gerekli değil, yürek işidir bu.
Sokakta internetin olabileceğini bilmeyen troll'ümüzün fikridir. Sokaktan, meydandan yazarlar.
hem sokakta kutlayıp hem de mobilden sözlükte kutlayan insandır. ayrıca her 1 mayısı kutlayan solcu değildir.
işçi bayramını kutlamak solculuk değil , recep tayyip erdoğan'a yapılan bir devrim darbedir. solculuk veya milliyetçilik ile alakası olmayan konu.
regaip kandili`ni sözlükte kutlayan müslüman gibidir.
sol her yerdedir, sol ruhtur;) hastayim cikamiyorum, ayagim/kolum kirik cikamiyorum ya da sana ne??
Neden acaba? Her yer kapalı. Beşiktaş da barikat var vs. Biraz düşünün. Her yeri kapamış belediye. Belki ben bugün gezmek istiyorum. + sizin AKP mitinglerine, her türlü dinci oluşuma izin var da buna niye izin yok? Sonra da Türkiye neden gelişemiyor?