bugün

at eti. tavuk kemiği. tavuk derisi.
plankton.
Adı üstünde 1 lira vardır belki, belki oralarda bir cenderme bile vardır.
Beyler dikkat o döner değildir o dönerin içinde ilaç var yemeyin organ mafyası yada nuri alço ve arkadaşları size tuzak kurmuştur.
%100 naturel at eti... gdo'suz! çayırlarda özgürce koşan atlardan gelen lezzet! ucuz dönerci... arayın kapınıza getirelim...
Martının gerisi, tavuğun derisi.
5 yıl önce dershane zamanlarımda yediğim o harika yemek.içinde bildiğimiz tavuk döner var tabi gramajı en alt seviyede onu bunu bırak abi kornişonu varsa içinde indir gitsin.
(bkz: dönercik molekülleri)
tavuğun en pis yerleri.
1 liraya alınan et dönerin kişnemesidir.
hayatımda ne memleketimde ne de okuduğum şehirde 1 liraya döner göremediğim için bilemediğim içindekilerdir.

Otogarlarda yapılan yarım ekmek dönerler bile 2.5 lira lan,hatta onu geçtim kaçakçılar pazarının oralarda bile 2 liradan aşağı döner göremedim.
1 lira verip hayatın anlamını sorgulayan lavuğu ilgilendiren içeriktir.

hayır zannedersin trilyon vermiş inceliyor pezevenk ulan altı üstü 1 lira vermişsin ya ye ya da at çöpe gitsin ne kurcalıyorsun.
ketçap .
Kiremit tozu.
her 1 milyoncu dönercinin kendine has karışmı vardır. (bkz: meslek sırrı)
Kevase opucugu.
zehir. çünkü zehirlenmeniz olasıdır.
(bkz: döner 75 ayran 25 kuruş)
ekmek. yeşillik. et kokusu.
ekmek. çoğu ekmektir.
(bkz: 404 not found)
yok eben şeysi.
sosa bandırılmış et görünümlü ekmek.
sedanın amı.
permatikle kesilmiş turşu domates, bol kekikle ne olduğunu anlamamamızı sağlayacak hale getirilmiş tavuk derisi, yarım ekmek, 35 kuruş maliyetle 65 kuruş kazanç, elektrik su kira stopaj çalışan maaşı, kar 25 kuruş 500 porsiyon satarsan 125 tl ayda 3750 net kazanç.

not: 1 liraya döner satmıyorum, tahmini muhasebesini yaptım *