bugün

efesimizin ispanyada koyarak bizi sevindirecegi mactır insallah.
anadolu efes'in ilk yarıyı 48-30 geride kapadığı maç.
sikik ispanyolların yıllardır maç yayınlamayı öğrenememesinden dolayı hem yayın zevki gitmiş olan hem de ilk yarı itibariyle yediğimiz farktan ötürü sinirleri bozan maçtır.
"efes pilsen" den güzel bir come back izlediğimiz maç.

saldır efes!
18 sayı farkı eriten efes caja laboral önünde 65-57 önde an itibariyle.
efes pilsenimizin yine dönüşlerin kralını yaparak koyduğu maç olmuştur.

(bkz: kahır laboral)
fenerbahçe ülker'in panathinaikos karşısındaki müthiş performanslarından ve galibiyetinden sonra, ilk 5 dakika izleyip kapattığım maçtı. efes'in toparlanamayacağını düşünüyordum ama sonuç öyle olmamış. aklıma 2010 daki fiba dünya şampiyonasındaki sırbistan türkiye maçı geldi, tebrikler efes!
bu takım bana nedense marcus brown dönemini hatırlattı hadi hayırlısı.
anadolu efes'in efsanevi bir geri dönüş gerçekleştirdiği maç.
anadolu efes'in caja laboral'ı parkeye gömdüğü maç olmuştur, farmar böyle oynmaya devam edikçe bu hücum silahlarıyla kaybetmesi zor gibi gözüküyor. yalnız savunmayı biraz daha sağlamlaştırmak lazım.jamon gordon farmar ve vujacic bu takımı alır götürür.
türk takımlarına karşı efsanevi dönüşleri hep rakip takımlar yapardı.
ama bu sefer çok farklı oldu. açıkçası ilk yarı skorunu görünce maç bitti dedik. kim düşünürdü ki laboral takımı 20 dakikada 16 sayıda kalacak.
tebrikler efes.
ilk yarısını izledikten sonra ve 18 sayı farkı gördükten sonra, bu maç gitti diyerek tv yi kapatıp, bugün sözlükte başlığını görünce, acaba kaç kaç bitmiş merakıyla açtığım ama efesin muhteşem geri dönüşü ve galibiyetiyle beni şoka uğratan maç olmuştur.

(bkz: helal lan)