bugün

yoğun talep sebebiyle biletlerini karaborsada bile bulamadığım için izleyemediğim konser. artık torrentleri düşer diye bekliyorum.
ala bir musiki ziyafetiydi. hanendelerle birlikte yaptığı terennümler bizi kendimizden geçirdi. son olarak elindeki tamburu kırdığı an coşku zirveye ulaştı.
(bkz: turkcell kuruçeşme arena)
devam eden polonya osmanlı savaşı sebebiyle 1 sene sonraya ertelenmiştir.
en sevdigim kısmı ıtrinin gitarını parçalarken oynatın şu kıçları dediği andı.
itri nin mükemmel bass gitar solosuyla son bulmuş konserdir.

solosunu atarken crabwalk yapar kendileri.

ayrıca crabwalk: http://youtu.be/Ou83DD8CkUQ?t=5s
Bilet fiyatları çok pahalı olduğu için gidemediğim konserdir, 300 akçe konser fiyatı mı olurmuş arkadaş?
3 gün boyunca yağmur çamur kapıda yattığım, kapıların açılmasıyla beraber en önden yer bulabildiğim konserdir. ön grup olarak dede efendiler çıkmıştı. kalabalığı ıtri' ye hazırladılar. coştukça coştuk. sonra muhteşem meşale gösterileriyle binlerce mum eşliğinde ıtri sahneye çıktı. o an hayatımın en inanılmaz anıydı. kalabalık arasından bir hatun sahneye çıkıp peçesini bir anda açınca hepten delirdik.
ilk parçası tut - i hümayun ma aile parçasında tef solosu muhteşemdi. ebu ulrich efendi yine formundaydı anlayacağınız. son parçaya kadar bir an yerimizde duramadık. konser sonrası pera' ya gidip içtik. eve sabaha karşı gittim peder bey eve almadı. galata' da bir handa yatmak zorunda kaldım. olsun ıtri' ye değer.
Padişahın sol taşşağının yeni zevcesiyle geldiği, çıkışta papa2.Jeanpaullere yakalanmamak için arka kapıdan kaçtığı konserdir. Genç kızların sahneye peçe yağdırdığı rivayet olunmaktadir.
Sütyenlerin ve tangaların havada uçuştuğu konser. Coşku had safhadaydı, Acayip ortam vardı çok şey kaçırdınız dostlar!

(bkz: kop kop)