bugün

yarın oynanacak basketbol maçıdır. haydi on iki dev adam.
türkiye'nin konsantrasyonunu bozmaması ve disiplinle oynaması gerkeen karşılaşma.
Portekiz maçı kadar rahat olmazsa kazanarak yolumuza devam edeceğimiz maçtır.
Herşeye rağmen dikkatli olmamız gerekiyor bugün oynadığımız Portekiz maçından sonra küçümsememiz gereken bir takım, tek başına Luol Deng bile yeteri kadar tehdit, neyseki Ben Gordon u getirmediler.
bizim için çok kolay geçmeyecek maçtır. yine de büyük britanya bizim seviyemizde basketbol oynamamakta. kazanacağımıza inanıyorum.
litvanya maçındaki büyük britanya gözümü korkuttu.o yüzden kesinlikle rakibi küçümsemememiz gerekir.
portekiz maçı gibi kolay olmayacak olan maçtır. dikkat etmek lazım portekiz zayıf bir ekip olduğu için eksiklerimizi tam olarak göremedik karşılarında ama bu maç bizim için daha büyük bir sınav olacaktır.
2. tura daha güzel yerlerden girmek için kazanmak zorunda olduğumuz kör kurşun tipi maçlardandır.

http://sampiyonlukyuzugu....miz-avrupa-basketbol.html
çok zor geçmeye aday maçtır.
murat kosova dururken murat murathanoğlu'nun anlatacağı karşılaşma. murathanoğlu da iyidir ama kosova candır.
enes ve emir in performanslarını arttırarak sürdürmelerini dileğim maç.

hidayet ve ersan iyi başlamazlarsa işimiz gerçekten zor. maç bence savunmada bitecek. ömer aşık'tan çok şey bekliyorum.
bu maç için neden sürekli yorumcular maç zor olacak diyor anlamıyorum. yarın litvanya maçını kaybedersek diye yolmu yapıyorlar, bu ingiltere bizden 20 sayı fark yemezse, bizim yukarda işimiz yok.
rahat geçecek maçtır. 1-2 gömlek fark var arada. sadece litvanya maçı yeterli değil zorlanacağımızı söylemek için, eski maçlara da bakın.
allah'ın ingilizi basketten ne anlar, maç bizimdir. *
ve hidayet kötü başladı. çok garip bir basketbolcu. 3 dakika olmadan 2 faul. umarım toparlanır.
ömer sayı bulamadı ama ribaund olayında ilk maç gibi etkili olacak baştan belli oldu.
yürü be kerem an itibariyle skor 7-1 türkiye lehine.
üçlüklerle maçı sürüklediğimiz maçtır.
13-3 oldu kerem şov sürüyor. emir gibi bir adamın milli formamızı giymesi çok büyük şans.

bu arada 3 sayı yedik ama hepsi serbest atıştan. 4 tane 3lük attık.
neredeyse tek hücum silahlarının deng olduğu düşünülürse, emir-hidayet üzerinden oynanan hücumlar deng'i yıpratır ve hücumlarını kısıtlar. bence bundan yararlanmalıyız ve yararlanıyoruz da. mükemmel başladık.
Muhtesem basladigimiz karsilasmadir. Once savunma yap sayilar gelsin. Hadi boyle devam.
ömer aşık'ın reboundları domine ettiği maçtır. alamasa bile bize kazandırıyor her reboundu.
ntvspor sitesinden donarak izlediğim maçtır. keşke şöyle donmayan bir ntvspor i olsa.
ömer aşık ın ribaund için doğduğunu gösteren maç.
ömer aşık'ın pota altının a.. koyduğu maç. yürü be ömer. adamlar ribaund alamadılar

skor: 15-3 lehimize hala sayı yemedik.
ilk çeyrek bitti.

22-10 lehimize.
güncel Önemli Başlıklar