bugün

2-1 celtic'in alacağı maçtır. evet.
türkiye saati ile 22:05'te başlayacaktır.
Cesur yürek iskoçlarla, mükemmel bir atmosferde çıkılıcak son derece heyecan veren bir mücadele olacaktır.
saraçoğlu stadyumundaki atmosferin bir benzerinde oynanacak maçtır. fenerbahçe için kolay olmayacaktır. olağanüstü bir durum olmazsa fenerbahçenin üstesinden gelebileceği maçtır.
fenerin gerçek gücünün test edileceği maçtır. pareira'nın maça iskoç eteği ile çıkabileceği belirtilmektedir...
Şifreli olacağını tahmin ettiğim Maçtır.
celtic taraftarı eli sikinde bu maçı beklemeye başlamıştır. şşşttt sakin sakin hepinize fener var.
Celtic parkta barcanin 2-1 yenildigi ve gol atmak icin gotunu yirttigi gunleri hatirlayinca fenerin isinin zor oldugunu dusunduren mac.
celtic 9-0 fenerbahçe...
Fenerbahçenin boruyu döşeyeceegklahhsllaks.
boru epey uzun olacağa benziyor.
boru diyorum ve mac gününü bekliyorum.
Benim bir şey dememe gerek var mı?
insanın aklına boru geliyor ama bakalım dedirten maç. bakalım.
fenerbahçenin alacağı maçtır.
fenerbahçe'nin alacağı aşikardır.. *
karşılıklı gol bahsinin banko olduğu avrupa ligi mücadelesi.
fenerbahçenin yeneceği maçtır. çünkü fenerbahçe garip bir takımdır köy takımına yenilir celtic gibi takımlara 3 atar sağı solu belli olmaz anlayacağınız.
Ne biri iskoç borusu mu dedi?
sebep olarak "zorunluluk" bile diyebileceğimiz, kesinlikle fenerbahçe'nin alacağı maçtır.
Gollu beraberlik bekliyorum.
bir galatasaray taraftarı olarak fenerbahçe'ye başarılar dilediğim maç.

lakin tahminimce celtic maçı rahatlıkla alacaktır.
3-1 celtic'in kazanacagı maçtır. fenerin golünü 57. dakikada Nani atacaktır. güveniyorum diyen varsa skor oynayabilir.
maç için fenerbahçe'nin muhtemel 11'i şu şekildedir:

volkan
şener, kjaer, alves, caner
topal
ozan, meireles
volkan şen(diego), luis nani
robin van persie

bana kalırsa volkan şen, diego yerine tercih edilmelidir. yeterince hazır olduğunu düşünmüyorum. onun haricinde lazar markovic'siz ve josef de souza olmadan olabilecek en mantıklı diziliş. alves yerine ba olabilirdi ancak, ba'nın sakatlığı devam etmekte.

başarılar diliyoruz.
Bol gollü mac olacaktır.