bugün

başlıkta geçen tüm rakamlar müthiş uyumlu! ailenin boy ölçüleridir.

bugün iş yerinde tanıştım bu aile ile. baba iri kıyım bi adam, kapıdan zor geçti. anne desen yapılı, 1,75-1,80 boylarında bi ablamız.

çocuk ( çocuk dediğime bakmayın 25 yaşında herif ) ise 1,65 boylarında tıfıl bi şey. lan bi saattir araştırıyorum, böyle bi anne babadan, bu ebatlarda bi çocuk olma olasılığı 0 a yakın. sütçünün mü boya kısaydı acaba?

düdüt: gireceğim entrye sıçam.
gayri meşrudur çocuk. basketçi anne ve halterci baba.
1.65'lik sütçünün çocuğu olması muhtemel kişidir. zira boy geninin %80'lik bir bölümü anne ve babadan çocuğa aktarılır.
belkide tam büyüme çağında halter çalışmış olan çocuktur.

(bkz: pollyanna)
(bkz: genetik)
(bkz: arkraba evliliği)
anne mimar, baba inşaat mühendisiyse malzemeden çalmışlardır.
yanlış tarla, yanlış toğum, yanlış hasat.
benzer durum yakın bi arkadaşımın ailesi için geçerlidir. lakin baba 1.75 anne 1.60 iken tek evlatları 1.93 boyundadır. çocuğu zamanında evlatlıksın diye az kızdırmadık tabi.
dramatik bir kazanın kurbanı olan ailedir. çocukcağız küçükken , miniminnacıkken babası tarafından havaya atılmış, kafası önce tavana, sonra da yine babasının tutamamasından dolayı yere çarpmış ve bugünkü durum ortaya çıkmıştır. hemen fesatça gözlerin anneye dikilmesinin manası yoktur.
(bkz: 1 20 lik sütcü)
(bkz: minimalist çalışma)
beyaz bir anne babadan doğan ikiz çocuklardan erkek olanın zenci, kız olanın ise sarışın mavi gözlü olduğunu gördükten ve bunun mümkün olabileceğini öğrendikten sonra, bana hiçte garip gelmeyen durumdur.
1 55 lik ana 1 75 lik baba ve 1 85 lik çocuk olasılığı kadar olası bir olasılık.**
boy ortalamaları 1,78 olan ailedir.
giderek kısalan bir ailenin dramatik boy istatistikleri. torun 1.10 falan olur heralde en fazla.
işin olasılığına ve genetiğine inersek beyaz anne babanın zenci çocuğundan çok daha ilginç örnekler de bulabilir. "mutlat" "kesin" "illa ki" saptamaları bir çok kez yıkılmıştır, buna da eyvallah. milyonda bir olasılıklardan konuşacaksak, ağzından sıçan adam gördüğümüzde de genetiğin taktiri deyip geçelim m.k.

kadın sütçüyle yatmış işte birader, bırak genetiği falan. alalala.
bence babanın çocuğa dna testi yaptırması gerekir. şüphe uyandıran bir durumdur.
(bkz: sütçü)
illa ki bir karışıklık vardır.
1.90lık baba 1.80lik annenin henüz ergenlikteki 1.65 boyunda 12li yaşlarında çocuğu olması durumudur.
konsantredir henüz suyu eksik kalmış olabilir.
(bkz: üretim hatası)
daha uzayacak olan çocuktur. bekleyin.

edit: imla
(bkz: error) (bkz: uyandırıyım bi şekil var bu işte)
evrimciler bırakın maymunu şebeği bunu savunun alın size malzeme, bu daha mantıklı olum ha bir de ne vardı 20lik dişler bunlar mantıklı yani.