bugün

adana valisi olabilir. çok heybetli geldi adam.
dik yürümeyi bilmiyorsa boyu 1.80 gibi gözüken erkektir.
kıpçak, avşar yada kürt delikanlısıdır.
okurken bile insanın ağzının suyunu akıtan erkektir.
penis boyutu da önemli bu arada.
kendini beğenmiş olsa da aptal olsa da her türlü beni bulması gereken erkektir.
boyum tam 190, ne bir cm eksik ne de bir cm fazla. geçmişimde profesyonel seviyede basketbol oynamamdan mütevellit geniş omuzlu ve kaslı sayılabilecek bir vücudum var. bildiğin izbandut gibi bir adamım işte. gel gör ki dizim... hacı şu sayılan özellikler var ya o özellikler, işte genç yaşta hayatı zulüme çevirmeye yetiyor. menisküs yırtığı ile yaşamayı zaten öğreniyorsunuz ve 3 kere iç yan bağlarım koptu, asla eskisi gibi bir yaşam standartı sizi beklemiyor şu lanet olası sakatlığı geçirdiyseniz. merdiven gördüğünüzde yolunuzu değiştirir, gün içinde emekyoğun efor sarf edemezsiniz. bir nevi hareketsizliğe mahkum kalmaya başlarsınız, çünkü yapılabilecek sporların tamamına yakını dizden güç alarak yapılabileceğinden berbat bir tezat yaşatır size; çünkü dizinizi güçlendirmek için çalışmanız da gerekmektedir.

şimdi düşünüyorum da sıçmışım boyuna da posuna da. standart olacaksın arkadaş. 1.80 boy 75 kilo 43 numara ayak, temiz. ayak demişken ayaklarım da 49 numara, ayakkabı falan da bulamıyorum. ayakkabıcıları zengin ediyorum sürekli özel ayakkabı yaptırmaktan.

tanımlamak gerekirse o kadar da özenilmemesi gereken erkektir.
Yüzücü olması muhtemeldir. Kendimden biliyorum.
geniş omuzlu 1.87 boy hafif kaslı türk erkeğinden pekte farkı olmayan erkektir.
itici türk erkeği.
163 boyundaki türk kızlarının kaprisini çekmekle meşgul erkektir.

nabıcaz bu işleri sahi?
(bkz: yeniçeri)
biscolata erkeğinden kıl farkıyla önde olan erkektir.
izmirlidir.
pardon yanlış başlığa geldim sanırım.
pek bulunmayandır. genetik aktarım diye bir şey var gerçekçi olalım.
her sokak başında karşımıza çıkabilecek erkek türüdür.
çam yarması sıfatını sonuna kadar hak eden erkektir.
artizz olur.
buyrun benim.
yüzeysel kezban kızlarımızın hayallerini süsleyen erkektir.ama onlar zaten karakterli erkek istiyor dimi?
Kenan imirzalioglu ndan bahsetmektir.
(bkz: oo öz güven)
Yoktur.
Balkan erkeğidir o.
Göçmendir.
genelde sarışın olsa yeter mantığıyla patatese benzeyen kızları yanlarında bulundurduklarından çokta gözümde olmayan erkek modelidir.
Türkiyenin genel yapısı 175 geniş omuzlu kaslı erkek olduğu için yadırganır.
Tipi olanı nadirdir oda varsa oyuncu yada manken olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar