bugün

Lens takarsam ben .
eh işte'dir, varsa aynısının beyaz tenlisinden alayım.
gözüm tutmadı. boydan fotom yok. napayım.
http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1435785501265
o kızı yarın derhal masamda istiyorum.
dünya da yaşıyor olabilecek 4 harfli bir tanrı.
kendisinin de kusurları vardır. bir erkeğin hayatını kusursuz şekilde mahvedemez. hayata dair üç beş kırıntı bırakır. insaflı.
normal bir boyda olup, boyundan öte diğer özelliklerine vurgu yapılası kızdır. boyunun bir özelliği yok ki. alıştınız tabii pigmelere, 1.70 boyu görünce salyalar akmaya başlıyor.*
Boyu biraz daha uzun olsa teoride güzel olurdu.

Böyle özelliklerle ne güzeller olurdu, görürdük.

175 boyunda koyu kızıl saçlı yeşil gözlü kızın nasıl çirkin olabildiğini gördükten sonra, böyle özelliklere inanmıyorum.

Kesin çirkini de vardır bunların. Hem esmer olup yeşil gözlü olmak ne ya. Beyaz tenli olsa neyse.
çoğu erkeğin hayallerini süsleyen kızdır.
karakteride dış görünüşü gibi tam istenilen gibiyse tereddütsüz evleneceğim kızdır.

(bkz: atma ziya)
1.73 boyunda kahverengi gözlü kumral kızın yanında solda sıfır kalan kızdır.*
bok renginde olması ayrı bir güzeldir. pardon sesli düşündüm.
1.85 boyunda kara kaş kahve gozlu erkekle tanışmak ısterse bir mesaj butonu kadar uzaktayım.
hem esmer hem renkli gözlü olunca korktuğum hatun kişisi. Güzel olmasına güzeldir. "Beyaz tenli, buğdayı kalmadı mı? diye sorabilirim.
Yine de 170 boyunda danimarkalı kumral beyaz tenli yeşil gözlü kız değildir.***
nesli tükenmekte olan kız türüdür. acil koruma altına almak gerekir.
anne ve babanın muhtesem calısması sonu ortaya cıkan arı ırk temsılcısı.
ölüm ölüm ölür müsün ? ölüm beni öldürür müsün ?
1.80 boyunda olanını hafta içi her gün ciğerci kedisi gibi görmek zorunda olduğum kız mıdeli.
Yüzü güzelse ve 36 bedense ideal kızdır. Ayrıca kumral versiyonuyum övünmek gibi olmasın.
kasedin b yüzünü çevirirken düşünülendir. bir teselli beklenendir. batsın bu dünya dedirendir. ümitsiz aşktır, vazgeç gönlümdür. ama yine de vazgeçilmeyendir. karda yürürken şakaklara düşen kardir. bakkalın çırağı metin bilir. efendi adamdır. ama bazen..
sevdanın oturduğu sokakta oturur çünkü. ben de orada oturuyordum. pencerede görülüp yürek hoplatan gölgedir. balkonundaki saksısına 36 saat bakmaktır. baktıkça derinleşilen ilahi bir imzadır.
bu özelliklerine rağmen yüzü güzel değilse bir boka yaramayacak olan kızdır.
yırtık ayakkabı görülür diye merdivenden utanmaktır. dünyanın en büyük yüreğine sahip olup en çok ağlayan çocuk olmaktır. dalga geçilmektir. hor görülmektir. birileri tarafından yakıştırılmamaktır. bıraksanız 100 bin kişiye hitap edip de, bir o yeşil gözlüyle konuşamamaktır.
eğer ten beyaz saç kızılsa müsait bi yerde sevecek var.