bugün

bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 14 kuruş, motorine 9 kuruş olmak üzere yapılan zamdır.

bu zammı da ak partiye bağlayamayan bazı mankafalar olabilir, bekleyip göreceğiz.
bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 14 kuruş, motorine 9 kuruş olmak üzere yapılan zamdır.

bu zammı da gezi parkına bağlayan bazı mankafalar olabilir, bekleyip göreceğiz.
almadığım için beni etkilemeyecek zamdır.
%50 ucuzlayan petrolün, bize yansıyan kısmı sadece %8'iken, yapılan zama verin yarragi gitsin.
Arabasi olan akpartililer çok mutlu olmalilar. Sevin onlari.
Fakir piçleri tedirgin etmiştir.
Siz hala 50 liralık almaya devam edin mına koduklarım.
Zaten bu vergi zamları ile üniversitede öğrenci okutulurdu ama biz sadece evde pilavlı Mevlüt okutuyoruz, Rabbim çalınan paralarimizi geri almamızı nasip eyle diye.
ben sürekli 50 liralık pompalattığım için etkilemeyendir.
zamlar saylonlular yapıyor. akp liler ise jüpiterde yaşıyor.

ulan bir partinin götü bu kadar yalanmazki. bu kadarda davar olunmaz.
milleti yoluncak kaz olarak görmenin getirdiğidir bu. gözü açıp büyük resme iyice ama çok iyice şöyle geniş perspektiften bir bakmak lazım. nedeni çok basit.

yahu arkadaş dünyanın en pahalı akaryakıtı kimde? bizde.
işçi hakları, iş güvenliği zaafları kimde? bizde.
yüzsüz, hırsız, arsız, yolsuzlukla suçlanan bakanlar kimde? bizde.
ettiği yemine sadık kalmayan, anayasal suç işlemesine rağmen hala makamda oturan sözde cumhurun başı kimde? bizde.

yahu bu liste daha uzar gider. en somut ve yakın örnek al sana kıdem tazminatı konusunda yapılan çalışmalar. al sana elektrik faturaları üzerinden götünden kan alınan sen, ben, diğerleri. herkes hep sustuğu için bu noktaya geldi bir şeyler. ve en nihayetinde "yahu nasılsa bize bir zararı yok" diyenlerin bile canı yanmaya başladı şimdi bu elektrik faturası mevzusundan. şişirilmiş, abartılmış faturalar geliyor ve önce ödeyecek sonra itiraz edeceksin deniyor. henüz buzdağının görünen kısmı bu. bunca yılın yolsuzluğu, hırsızlığı bir şekilde başka taraftan kapatılacak. devlet bütçesi bunu gerektirir çünkü. bunun gereği olarak da güzel kardeşim. o kazık sana girecek, bana girecek, diğerine girecek. giriyor ve daha da fazla girecek.

benzin ve motorin zammını arabası olan düşünsün diyen über zekalı vatandaşım sen hiç merak etme o kazık senin için de yağlanıyor. sabret hele senin de sıran gelecek. geliyor işte.

--adam haklıydı beyler--

Naziler komünistler için geldiğinde sesimi çıkarmadım; çünkü komünist değildim.
Sosyal demokratları içeri tıktıklarında sesimi çıkarmadım; çünkü sosyal demokrat değildim.
Sonra sendikacılar için geldiler, bir şey söylemedim; çünkü sendikacı değildim.
Benim için geldiklerinde, sesini çıkaracak kimse kalmamıştı.
-Martin Niemöller-

--adam haklıydı beyler--
etkilenmediğim zam.
param bok amk.