bugün

dini anlamda mı yoksa simülasyonda mıyız?
yine büte kaldık.
katıldığım önerme. rabbim beni razı olmadığım ve sevmediğim olaylarla sınıyor. soğukkanlı olmam da fayda var gaflete düşmeden üstesinden gelmem gerekiyor.
sorular hep çalışmadığımız yerlerden geliyor ben adımı soyadımı yazıp çıkıyorum arkadaşlar belki kanaat notuyla geçeriz.
imtihan dedğin şeye insanlar kendi iradeleriyle kabul edip girerler.
Ben böyle bir imtihana girmeyi talep ettiğimi hatırlamıyorum.
Gireceğimiz 5-5 mezar delik. Yapmadıgınız hile yalan dolan ikiyüzlülük kalmadı para, ihtişam, kaymak tabaka olmak yada zirvede kalmak için. Tabiki bir sınavdayız. Nedir bu tantana ulan birileri mutlu olsun diye insanlar ülkesinden oluyor. Birileri rahat yaşasın diye birileri şehit oluyor. Ve ateş düştüğü yeri yakıyor. Burdan atıp tutmak kolay. Olayın içinde değil kimse. Herkez çorbam kaynasın ekmek dönsün diye milleti düdüklüyor. Yozlasma cagının en zirvesinde dünya olarak. Bunun farkında olan biri olarak bunları yazıyorum eksiliyecek olan arkadaslara da saygım var. Bildikleri yanlış yoldan devam etsinler. Hepinizi seviyorum dünya severek güzel içinde olduğumuz imtihanda sevgi saygı dürüstlük duygusunu besleyenler galip gelicek. Herkeze mutlu pazarlar..