bugün

ırkçı deyip yaftaladığı adamların tırnağı olamayan insanların kondom pakedinden çıkan iq testiyle yaptıkları çalışma olsa gerek.
vatanını sahiplenen her ırkçı gibi zekasının hakkını verir.
böyle bir coğrafyada yaşayıp ırkını sevmemek geri zekalılıktır. üstad ağzıyla konuşan şakürt ağzı ile açılmış arap ırkcısı zeka seviyesi şeyinin doruğunda yazar söylencesi başlıkdır.
hayran bırakır pratik zeka.
kinaye getirir, kurnaz zeka.
sabrını dener, karışmış zeka.
bizden uzak olsun, ırkçı zeka.
(bkz: mutlubaykus)
(bkz: hobiolarakyaparsin)
(bkz: renkdegistiremeyenbukelamunun)
(bkz: saykopat).
valla zeka seviyem gayet yüksek. zaten türk olmakta herkesin harcı değil. böyle şeref ve gururu aynı anda yaşatıyor insana. türk olmayanlar bilemez. ırkçıyız ne olacak? ne mutlu türk'üm diyene!
ırkçı olduğunun farkında olan ırkçılar zeki olabilir.
"ben ırkçı değilim" diye bağıran ırkçılar gerizekalının önde gidenidir.
kürtler genel olarakeğitimsizlikten ve anne-çocuk ilişkisindeki yanlışlardan dolayı zekalarını geliştirememektedirler. ama kürtler zeki değildir diye bunu dışa vurmak ve genellemek asıl ırkçılıktır ve söyleyen kişiyi zeka olarak çok daha aşağılara çekmektedir.
bu konuda muammar gaddafiye katılıyorum bi insan ben ırkçıyım diyorsa o insan zekidir.mesela bi arkadaşım vardı üstüne basa basa ben faşistim diyordu.ama ülkücüler gerizekalının önde gidenidir.asla ve asla atsızcılar la ülkücülerin zeka seviyelerini karşılaştıramam bile
bu başlık üzerinden kürtlere bok atan gerizekalılar var. kürtlerin zekası hakkında bilimsel araştırmalar var. bunları bir incelerseniz iyi edersiniz. zira bu araştırmalara göre kürtler dünyanın en zeki halklarından sayılıyorlar. * şimdi diyeceksiniz ki zekanın ırkı mı olur. evet efendim olur. çünkü zeka çoğunlukla ırsidir.
ayrıca lisedeki fizik öğretmenim de bu tezi doğrular nitelikte bir şeyler söylemişti bir dersinde. kürt öğrencilerin okuma yazmayı daha çabuk söktüğünü söylemişti. kendisi ilkokul öğretmeni olduğu sıralar kocaeli'de bir kürt mahallesinde ders vermiş.
Deniz seviyesinden hallicedir.
sokak köpekleriyle orantılıdır. sokak köpekleri başka mahallenin köpeklerini görünce saldırırlar, onlar da öyle.
çok yüksek olan zeka seviyesidir kendimden biliyorum.
pekaka gibi emperyalist uşağı bir terör örgütünü desteleyebildiklerine göre 20-30 arasıdır.
Ayakkabı numaralarından daha azdır.
bol bol kitap okumaları sebebiyle türkiyedeki bütün politik gruplardan daha fazla zeki oldukları bariz bellidir.
saçmalayan yazar söylemidir. benim ülkemin bütünlüğüne göz diken insanları sevmemi kimse beklemesin. zira doğru olan budur.
10 uzerinden en fazla 5 dir.
Dusuktur. Yok arkadas. Fasistin turku de kurdu de ayni halt. Kafa yok ikisinde de.
(bkz: hüseyin nihal atsız)

adam tıbbiye mezunu siker atar. ama bir genelleme de yapamam.
aslına bakılırsa normal hatta belki yüksektir. çünkü ırkçı kişi, azınlıkta olduğundan kendi görüşlerini harfi harfine öğrenir ve ek olarak muhtemel karşıt görüşlere de hakim olur.
bunu yapamayanlar zaten genel ülkücü tabanını oluşturuyor.
Neonazilerle Kürtlere sormak lazım dünyada bi onlar kaldı ırkçı ama çok ümitli değilim bencede düşüktür seviye.
Antifreeze i bulan adolf hitler ile es degerdir.
burada ırkçıların zeka seviyesi sorgulanıyor, ama türkçü-kürtçü kavgası var. hangi milletten olduğu, kürtçü ya da türkçü olması önemli değil, zeki olanları elbette vardır. misal, burda gerçekten çok zeki insanlar var ve ırkçı olduklarını söylemekten çekinmiyorlar. ancak, ırkçı olup yavan mizah anlayışı ve ergen ergen yazılar yazanlar da yok değil. burada bahsedilen ve burada konuşulması gereken ve merak edilen zeka seviyesinin öznesi olması gerekenler de ergen olup lisede ders aralarında akıllı telefonlarıyla 2-3 cümleyi geçemeyen entry girenlerdir.