bugün

kokunu özledim. evet.
Sesini, bakışını, ona dair her şeyi özledim.
yalnız hissetmemek sanırım.
çocukken evimizin arkasında büyük bir alanda olan koskocaman yabani boyumdan uzun sarı çiçekler. aralarında gezinirken annemler beni bulamazlardı. deli dolu aralarında koşardım.
şu hissi alıp atamıyor muyuz bünyeden?

birtakım kavuşma isteği duyulan durum, yer, şahıs.
Rüyalar..
Gecenin bu saati uykumdan eden, ter su içinde uyanmama neden olan şeyler.
Rüya görünce o anı yaşıyorum yada yaşamış gibi hissediyorum.
Sonra gerçekliğine çok inanıyorum ve içimi çok değişik duygular kaplıyor.
Neden var özlem?
T: Geçmişte yaşanan güzel günleri hatırlama, tekrar yaşama isteği uyandıran yer, kimse, alet.
Pazarda kaybolduğum yaşlarım dertsiz tasasız oh mis .
aşırı soğuk bir havada en yakın arkadaşlarımla gece yarısı pijamalarımızla dışarı çıkıp sokak sokak koşarak şarkı falan söyleyip eve dönmüştük. ayıktık her şey normaldi evet.
vulva kokusu.
Çocukluğum.
Döner-ayranın 1.5 Tl olduğu günler.. şimdi olmuş 6 Tl

Sen napirsin?
gerçek arkadaşlık / dostluk
En Çok onları özledim.
arkadaşlarım yok herkes anlamıyor :(
Askerdeyken kafam daha rahattı lan benim. Askerden döndüm psikolojim alt üst oldu hala üzerimde çekingenlik tedirginlik var bazı zamanlarda. Adapte olamıdım tam anlamıyla sivil yaşama.
Çocukluğum.
babaanne kokan yer yatağı.
Ya ben kalabalık, kendi halinde olan ailemi özledim. Evlenmemiş dayılar, ayrılmamış eşler, gitmemiş insanlar... O kalabalık karmakarışık sofraları, çay saatlerini, kahkaha atan insanları, o insanların gürültülü konuşmalarını özledim. Dayımın beni sinir ederek sıkıştırmasını özledim. Ufak atışmalarınızı bile özledim. Eksildik eksileceğimiz kadar daha eksilmeyelim. Sizi de özlemeyeyim...
Çocukluğumu özledim. Çok güzel günlerdi saatlerce sokakta zaman geçirirdik şimdikiler gibi değildik . O zamanlar samimiyet vardı. Çocukluğun getirdiği saflık,içtenlik. Her akşam walkman dinlerdik telefon internet yaygın değildi. Birbirimize şarkılar hediye ederdik ne güzeldi be. radyocunun bizim mesajı okuyup şarkıyı çalmasını beklerdik.
Zaman teknoloji çoğu şeyi alıp götürüyor ne yazıkki..
Şampiyonluk için oynadığımız sezonlar.
Kaybettiklerimin en acısı babam.
Suriyesiz Türkiye’yi özledim.
Galiba en çok eski insanları özlüyorum. 90 lardaki mahalle insanını özlüyorum.
istiklal mah derin sokak..

12 yaşım...
anne kokusu..
O kadar özledim ki .. elimde büyüdü. Huylarıdır arada her kedi kaybolur ama geri gelirler paspasasım gibi. Ama 19 kasımdan beri ortalıklarda yok. Bir umut bekliyorum gelir diye ama o kadar özledim ki sirnasmasini, öpüsünü, tokalasmasini, tırmalamasını , annemden gizli eve girmesini sonra birlikte yuruyüşlerimizi, sesimi duyar duymaz yanimda bitmesini ama en çok varlığını o kadar cok özledim ki...
görsel
sorumsuzluk. omuzda yapman gereken şeylerin yükünün olmaması.