• " Baba" olma vasfına haiz bir babaysa, zilyon kere söylenmelidir hatta sevgi gösterileriyle şımartılmalıdır bile.

  Böyle gözlerinin taa içine bakarak, sevgiyle söylenmelidir.
  " iyi ki benim babamsın"
  " iyi ki senin evladınım" diye...

  Toprağın bol olsun, seni seviyorummm hem de çoookk...
  10 0 ...
 • Son derece adaletli(!) Uludağ sözlükte gün yüzüne sürekli çıkan olandır.
  (bkz: true nickli yazar) ve
  (bkz: true tazar) başlıkları sol frameye gelmesi engellenen (bkz: true) başlığına taşındıktan sonra en son ise (bkz: true nun sözlükten silinmesi) başlığı da deşifre olmuştur.
  Ayrıca bu başlığı açan yazar (bkz: forza besiktas in sözlükten silinmesi) başlığını da açmasına rağmen bu başlık silinmemiştir.
  Bu true nickli malum yazar ise 40 yaşına gelip 19 yaşındaki sözlük kızlarına özel mesajdan olsun nickaltından olsun sürekli yavşamakta hatta açıktan taciz dahi etmektedir. Bu adamı koruyan uludağ sözlüğün ise ne kadar güvenli bir yer olduğunu ise siz düşünün.
  Ayrıca terör örgütlerine açıktan destek veren sinirleniyorum yine ve tarkan filmindeki ahtapot gibi yazarların da bir numaralı göt yalayıcısı, taraftarına paralı köpek diyen, şikeden hapis yatan aziz yıldırım in ise en büyük yancısı bu yazarimsıdır.
  Ben de kızları taciz edip terör örgütlerine destek veren kişilerin bir tarafını yalasam uludağ sözlük modları beni de böyle korur mu acaba?
  11 6 ...
 • küstahlığını her geçen gün katlayarak arttıran akbaba cümlesi.

  --spoiler--
  Türkiye'de bazı kabine üyelerine yaptırım getirdiklerini hatırlatan Mnuchin ''Eğer ki Brunson'ı hemen serbest bırakmazlarsa, sizinle birlikte çalışarak yapmayı planladığımız daha çok şey var'' diye konuştu.

  TRUMP, TÜRKiYE'NiN iYi BiR DOST OLMADIĞINI BELiRTTi

  --spoiler--

  terörist ülke abd, önce kendini bir çek etsin! dünyadaki tüm terör örgütleriyle dolaylı veya direk bağlantısı olan bir terör devletinin, dost düşman tanımı yapması kadar aptalca bir şey olamaz!

  türkiye ye karşı dost görünüp, düşmanca davranan terörist ülke abd, terör örgütü pkk ya binlerce tır silah verdi. işid denen bir terör örgütü yaratıp, türkiye ye zarar verdi. bunun adı dostluksa, üstü kalsın (!) bu saatten sonra pislik ülke, türkiye topraklarından sökülüp atılmalı, içimizde terörist bir ülke barındırmamalıyız.

  ayrica, türkiye nin dostluğunu sorgulamak sana mı düştü?

  türkiye çok iyi bir dosttur da, sen; adi - alçak - iki yüzlü - terörist - katliamcı - işgalci bir köpeksin!!!

  biz kendimiz zaten biliyoruz, türk ün kendinden başka dostunun olmadığını....

  Bunlara gore dost demek, emrinden cikmayan ulkesini, bunlara ayak yolu yapan halkini, bunlara esir ve kole eden devletin, her birimini, bunlarin emrine acana diyorlar..

  o eskidendi! bizden size sizden bize dost olmaz.

  türk halkı - türkiye kimseye boyun egmez.

  hadi şimdi naş!
  6 2 ...
 • "x ülkede polis çok daha pis giriyor, o nedenle bizim ülkede de girebilir, dayak atabilir" mantığındaki malları ortaya çıkaran tartışma.
  O X ülkede insanlar insan gibi de yaşıyor. Macron'un koruması vatandaşa tekme attı diye işten kovuldu. Çünkü hukuk ve adalet var, çünkü vatandaş, devletten üstün. Burada devlet vatandaştan üstün. Soma'daki tekmecinin akıbetini de herkes biliyor. Terfi etti.

  Peki sen bu ülkede insan gibi yaşamayı talep edebiliyor musun? "Polis, dayak atmak, şiddet uygulamak isterse uygulasın, ne çıkar bundan, x ülkede de böyle yapıyor" nasıl bir mantıktır?

  Aklını mı yedin?
  2 1 ...
 • yunus/12: insana bir zarar dokundu mu, yanı üzerine yatarken veya ayaktayken veya oturmuşken bizi çağırır. Ona zarar veren şeyi kendisinden giderdik mi, sanki kendisine dokunan o zarardan dolayı bizi hiç çağırmamış gibi davranır. Sınırı aşanlara, yaptıkları işler işte böyle süslü gösterilir.
  5 0 ...
 • Yok anasını satayım. adına uyku demeye çalıştığım bir konfüzyon halinden başka bir şey değil.
  Arafta bir yerdeyim. Zihnim pırıl pırıl ama gözlerim kapalı ve bilincim bulanık. Karnım gaz dolu ve sabaha kadar düşündüklerimin, arada daldığımda gördüğüm rüyaların haddi hesabı yok.

  Velhasıl daha yorgun kalktığım uykuların pençesindeyim.
  3 0 ...
 • Akşam eve geldim,bir elimde poşet,diğerinde anahtar kapının kilidini açıyorum.tak tak tak diye kapıya vurma sesi geliyor.
  Eve giriyorum,odaları kolaçan ediyorum,Boş.Sonra elime bakıyorum,poşeti bırakmayı unutmuşum
  Korkudan .ve kafama dank ediyor.posetteki şişe kapıyı tıklatmış ben anahtarı çevirirken.
  Ne bekliyordunuz acaba,paranormal activiy mi burası,damn it!
  6 0 ...
 • Dün hastanede gebe bir kadınla tanıştım 21 yaşındaymış ama baksa kimse 21 demez, ben en az 35 dedim, neyse.

  Baktım kendi kendine konuşuyor bir şeyler söyleniyor keşke yapmasaydım insan günde 16 kere tuvalete kusmaya gider mi, ne biçim falan diye. Duramadım sordum hamile misiniz diye, karnı yok ama 2.5 aylık hamileymiş üstelik yüksek bel bir pantolon var üzerinde sıkabildiğine sıkmış karnını. Üzülmeyin 3-4 aydan sonra geçer Bebek zaten o Zamanlar gelişmeye başlıyor falan diye teselli etmeye çalışıyorum ama kadın doğmamış çocuğundan nefret ediyor yemek yiyemiyorum su içemiyorum diye. Psikolojisi hiç normal gelmedi bana. Kamelyadayız bu arada, başka bir kadın daha var o da hamileymiş, yanlışlıkla mı oldu diye sordu, yoo Dedi hazırladım kendimi ama hepimize karşı gözlerini aça aça sinirli sinirli konuşuyor, çok sinirlisiniz biraz sakin olun diyorum. Ben sakin bir insanım, hamilelikten sonra böyle oldum deli Adam gibi durduk yere ağlıyorum, geldiler bana falan diyor, hormonlardan üzülmeyin geçer diyorum ama saçıma yapışması an meselesi . Tam korku filmi karakteri anlayacağınız dua etmeye başlasa kaçarım öyle bir kadın. Ben hayatımda böyle gebe görmedim.

  Velhasıl gebelikten dolayı da olabilir.
  5 1 ...
 • Komşumuzun evinin etrafı ya da bahçesini gördüğüm rüyalar.
  Çocukken babaannem bu kişinin cadı olduğunu,kuyruğu olduğunu,inek sırtına binip onları uçuruma surukledigini söylemişti.Şaka değil,damn it!kanıtı da gördüğüne yemin eden birinin söylemiş olması. Hala buna inanıyor.
  Iste bu yüzden ne zaman bu komşunun evinin civarında kendimi görsem,bacaklarım titrer,koşamam,dehşet duygusu yaşarım.yıllardır psikopat gibi aynı rüyayı gördürdüğün için teşekkürler babaanne.
  Korkuyla yapılan edit: yazdım ya bunu kesin bu gece de görürüm,damn it!
  4 0 ...
 • Valla arkadaşlar bir kızla konuşuyordum. Buluşup sevişecektik ama iptal oldu.

  Kasım celbinde askere gidecekmiş... :/
  6 0 ...