bugün

entry'ler (4668)

mısır

Sharm'da zamanında cenneti yaşadığım ülke.

ekşi ile uludağ arasındaki en büyük fark

Mal yazar sayısi oranı.

Ekşide daha fazla.

yalancıyı sikselerdi

Ülkemizde bu kadar abazan olmazdı.

ekrem imamoğlu

Kar sınavıni geçememiş büyük başkan. Seviyoruz kendisini. balık şifa olsun. Keşke arada bize de ısmarlasa.

aktrollerin doğal afette hep imamoğlunu suçlaması

Haklı eylemdir. 50 cm kar ne zaman doğal afet oldu sayın cortlaklar. Biraz adam olun, eko başkani severim ama görünen o ki , yönetemedi. Bunu herkesin kabul edip , bir daha olmamasına azmeylemek gerekir.

chp'ye yıllardır hizmet eden Dedemin bir lafı var,"biz (chp) belediyecilik konusunda bir bok bilmiyoruz. Onun yerine genel seçimlere hazırlanarak iktidarı ele almamız lazım."

Dedem diye demiyorum , raki balığı çok sever ve malafatı yetişkin bir levrek kadar var.

istanbullu perişan halde imamoğlu balık restoranda

Karnını doyurmak anayasal bir hak. Adamın parası var balıkçıya gitmiş biz de tavuk dönere talim.

bahar candan

ibb başkanı olsa daha iyi yönetir.

mansur kalmak

Ankaralı hemşehrilerimin diline bir kaç gün önce giren "mahsur kalmak" anlamındaki deyim.

Mansur başkanı cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz.

ibb nin kar ile olan başarılı mücadelesi

Tv lerden öğrendiğimiz kadarıyla gayet açık olan mücadele. Adamlar ellerinden geleni yaptılar. bir kaç araç yolda kaldı diye yaygara koparmak nedir anlamadım. Ekrem başkan yönetimi "eko" dan "sport" a almış belli. Yolu bahtı açık olsun. Balıklar da şifa olsun.

eti nero

Daha faşizan olmuş bir isim. Hani tv'de sigarayı alkolu sansürlüyorlar , insanın daha fazla içesi geliyor, tüm siyahilere negro deyip aşağılayasım geliyor.

sözlüklerdeki ekotroll yapılanması

Aktrollerle buluşup sevişseler keşke. her iki tarafa da diken yaranıyor çünkü.

abilerinden ergenlere tavsiyeler

Fazla 31 çekmeyin.

yılbaşında elektriğe yapılan yüzde 125 lık zam

Bence azdır. Daha fazla olmalıdır. Bu sene okul bitiyor. isviçre vatandaşı da olmuşum. 6 ay sonra siktir olup gidiyorum zaten buralardan. Sizi mi düşüneceğim amk.

en beğendiğiniz sözlük yazarı

(bkz: bıyıklı genç forvet) inci
(bkz: meczupca) ekşi
(bkz: markus antonius) itü
(bkz: absolute zero) uludağ

Ama hiç biri yazmıyor . Yazık oldu bu adamlara...

chp nin kazandığı seçim sabahı troller

Kedi pipisini görmüş kendini zenci sanmış.

Şu amk partizanların hepsinin ağzı vereyim. malsınız. Seçimi kim kazansa ne olur. Çomar olsam 20 yıldır elinize veriyoruz yetmedi mi derdim ... Fino olsam istanbul'da ankara`da sizi nasıl hoplattık derdim. Ammaaaaa gerek yok.

Cidden malsınız.

absolute zero

“sizin düzeninizle, akıl anlayışınızla, namus anlayışınızla, başarı anlayışınızla hiç bağdaşan yönüm yok. aranızda dolaşmak için giyiniyorum. hem de iyi giyiniyorum. iyi giyinene iyi yer verdiğiniz için. aranızda dolaşmak için çalışıyorum. istediğimi çalışmama izin vermediğiniz için. içgüdülerimi hiçbir işte uygulamama izin vermediğiniz için. hiçbir çaba harcamadan bunları yapabiliyorum, bir şey yapıldı sanıyorsunuz.
yaşamım boyunca içimi kemirttiniz. evlerinizle. okullarınızla. iş yerlerinizle. özel ya da resmi kuruluşlarınızla içimi kemirttiniz. ölmek istedim, dirilttiniz. yazı yazmak istedim, aç kalırsın, dediniz. aç kalmayı denedim, serum verdiniz. delirdim, kafama elektrik verdiniz. hiç aile olmayacak insanla bir araya geldim, gene aile olduk. ben bütün bunların dışındayım.”

sözlük kızı memesinin daha ellenilir olması

hayatında hiç sözlük kız memesi ellememiş eziklerin anlayamayacağı gerçeklik.

o ucuz sütyenlerinin içinde entry girerler azizim. Sol freyme can verirler. Foto atarken de ne frikikler verirler... hele bir askılı tişört ile kamufle edilmişlerse...

sütyen takmamalı bence bu harika kızlar... herkese özgürlük, güzel göğüslere de...

kadınlar

"kadınların çoğunda bir erkeğe aşkla bağlanırken aslında kendilerini mutsuz edecek bir kanıt, bir gizem bulma arzusu yatar. zehirli bir arzudur bu; sonu dramatik bir biçimde felaketle bitecek bir iz bulma ümididir. kendi yıkımların yol açma pahasına da olsa, bu gizem onlara çok çekici gelir. "

iz bırakan kitap cümleleri

hangisi daha kötü bilmiyorum : kim olduğunu bilmemek ve mutlu olmak mı yoksa her zaman olmak istediği kişi olmak ve yalnız olmak mı...

en zararsız erkek yazarlar

(bkz: ılık)
(bkz: gizli eşcinsel)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.