bugün

hele bir de kulaktan çıkarınca dişe dokunur bir pislikle çıkıyorsa, o haz ikiye katlanır.
temizlenmiş olmanın verdiği güzel bir haz olabilir.
hic yasamadigim bir durumdur, genelde kulak temizleme sirasinda oksuruk baslar, en uyuz oldugum seydir.
söğüt dalına yuva yapan manda ile aynı dramı paylaşan bünye davranışı.
inanılmaz bir hazdır. seks mi yoksa kulak karıştırma mı diye sorsalar kesinlikle seks derim elbet ama bu da yabana atılacak olay değildir.
bu arada zararlıymış uzmanlar öyle diyor. kulak kendi kendini temizlermiş. temizlemezse yani bok çukuru gibi olursa, bir kbb'cıya görünmek gerekirmiş.
(bkz: nervus vagus) kulağın duyusunu alan sinirlerden biridir.
bu sinir neredeyse tüm vücudun parasempatik innervasyonundan da sorumludur. (yavaşlatıcı) (kalbi yavaşlatır mesela)
bu sinir ayrıca öksürük reflexi nin de siniridir.

sonuç: normal bir insanın kulağına müdahale ederek onun kalbini yavaşlatabilir, onu kusturabilir, bayıltabilir veya öksürtebilirsiniz efenim.
O kadar haz vermiştir ki; 3 yaşımda kulaklarıma kulak çöpü sokup yatakta ''ben uzaylı oldum'' diye zıplarken dengemi kaybedip kulağımın üstüne düşüş olayım vuku bulmuştur.
3 milimetre daha ilerleseymiş kulak zarıma zarar verecekmiş...
sadece sağ kulağımda oluşan hazdır. Temizlik imandan gelir.
Hiç yaşamadığım hazdır. Hep öksürük tutar.

not: Bu haz duyanlarla kulak diye bahsettiğimiz organın aynı olduğundan feci halde şüpheliyim.
kulak orgazmıdır.
(bkz: kulak kiri kokusu)
yapılması zararlıdır, ancak o haz anlatılmaz yaşanır.
yapılmaması gerekendir. çok zararlı.
bir nevi orgazmdır.
deli bir şey. aynanın karşısındaydım ve farkettim ki gözlerim kısılıyor, dudağımı ısırıyorum ince bir sızı filan baya baya cima ediyorum kulak çöpü ile. neyse ki bu başlık altında benden gayrı 16 manyak daha varmış; kalabalıklar içinde yalnız olmadığımı gördüm iyi oldu.
insanı baya rahatlatan hazdır. evet.
Gözlerin kaykılmasına ve göz kapağının istemsizce seyirmesine yol açan hazdır*
güzel olan herşeyin zararlı olduğu gibi bu da zararliymis.
Orgazmdan hallice.
vurdurmaya meyilli olduğunuzu gösterir.

beybi!
Zararlı olması umrumda olmayan, rahatlatıcı etkiye sahip hazdır.
Kulağın pasını silip süpürür.