bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Sözlük.
sevmek değil sevilmekmiş aslolan.
O'nu çok seviyordum sözlük , yaz tatilimin en güzel günlerini verdi , bana en güzel yazlarımdan birini verdi. O'nu ilk gördüğüm günğ hatırlıyorum da , ne kadar masum bi suratı vardı. ama herşeyi o lanet olası masum suratının altında umursamaz bitirdi. gözlükleri falan vardı , bembeyazdı. teni hala beyazdır değil mi sözlük ? beyazdır .
ama sözlük bitti o , ben anladım tamamen bitirmişim içimde. hep bi umut vardı belki gelir diye belki yeniden ekler beni belki yeniden mesaj atar. özür diler belki tekrar barışırız. belki ben gittiğim gibi geri dönebilirim. belki geri dönebilecek bir yok açar bana. ama açmadı. her zaman yaptığı gibi tepksiziliğini korudu.
aşk olsun ona. ya da olmasın aşk olmasın aşk olmasın ona !
ama şimdi öyle mi ?
sevilmek çok güzel be sözlük . herşeyiyle seviyo beni , her uzvuyla , aklı kalbi hepsi benim.
başka birine değil sadece bana ait.
çok seviyo beni biliyorum , her halinden anlıyorum.
ve ben de onu çok seviyorum sözlük.
çünkü sevmek yetmiyo , yetmez hiç bir zaman.
sevilmezsen solar gider aşkın ne kadar büyük olursa olsun.
ben buldum aşk'ı sözlük.
onu çooook seviyorum , onun kadar olmaz olamaz ama olsun.
aşk ta hep başına buyruk oldum zaten...
hayatım boyunca otuma bokuma karışanları sevemedim. ama kıskanılmamak sevilmemek demektir sözlük.
beni çok kskanıyo şimdiki. herşeyime karışıyo. telefonuma profilime herşeyime. komşu olduğumuz için ondan gizi hiç bişeyim yok. çok hoşuma gidiyo sözlük. aşk hayatı paylaşmak demekmiş. ben herşeyimi paylaşıyorum onunla. haftanın yedi günü sürekli birlikteyiz. beni kurstan almaya gelme yorma kendimi dediğimde , aklım sende kalıp aklımı yorucağıma yorulurum demesini seviyorum. hani sonra da ekliyo ya ben senin için dünyayı gezsem yorulmam diye..
heryere götürüp getiriyo ya beni ...
ya da 3 saat boyunca beni bıkmadan izleyebiliyo ya uyurken , uyandırmadan.
gözlerime saatlerce bakabiliyo ya mesela.
benim için gözyaşı döktü ya , o bile yeter.
çok seviyorum onu.
o benim olan tek şey dünyadaki.
benim olduğunu hissettiğim , benim olmayı seven tek şey.