bugün

425 liralık kemeri görüp gemileri görmeyen yazar

kemal kılıçdaroğlu'nun 425 tl lik kemerini görüp recep tayyip erdoğan'ın milyonlarca liralık gemilerini, serveritini ve kemal unakıtan ve diğer vekillerin servetlerini görmeyen insandır.

dinime küfreden müslüman olsa derler ya hani öyle bir şey.

soru 1 : ben kemal kılıçdaroğlu 425 liralık gömlek giydi diye yerden yere vuracağım. peki sen tayyip erdoğan'ı yerden yere vuracak mısın ?

soru 2 : ben 425 liralık kemer'in hesabını bir CHP li olarak genel merkeze gidip soracağım isteyen şahit olsun. peki sen o gemilerin hesabını soracak mısın ?

soru 3 : ben o 425 liralık kemer için partime oy vermeyeceğim, peki ya sen ? inadına akp mi dieceksin ?

mesele eleştiri yapmak değil yeğen, mesele objektif olmak. birini eleştiriyorsan kendi kusurlarına da dön bak !

ha ayrıca ben kemal kılıçdaroğlu sipere gitti diye mail ve telefon yağmuruna tuttum genel merkezi ayrıca ilçe de rahatsızlığımı dile getirdim. biz böyle siyaset yapıyoruz doğruya doğru yanlışa yanlış ! dönün de kendinize bakın.

edit : bu inat seni fazla yaşatmaz evlat. öteki tarafta akp limisin diye sormayacaklar o kadar inat etme.