bugün

olmadık yerde kalkan penis

sünnet sonrası kalkan penis gibidir.

bir anı

11 yaşımda sünnet oldum ben. sünnet de baya sorunlu geçti. yıllarca kaçtım falan derken en son kaçamadım. hastanedeki kaçma girişimlerimin bir kısmı başarılı olsa da bulup getirdiler yine. bir de babamla benim uyuşturucu şeylere karşı hafif bağışıklığımız var. pimpirikli olduğumdan ve beyaz önlük fobim olduğundan uyuşmadığına inanmadılar. diri diri kestiler mikiyi. o kadar vıyakladım ki 7 doktor başıma toplandı. laf aramızda çükümü kesen doktor kirvemiz de olur. estetik cerrahtır. neyse.

geldik eve. televizyonda zehirli sarmaşık diye bir film var star'da. baya erotik bir şey. millet beni odada bıraktı, kumandayı da almışlar. aman yarabbi, bir sahneler var süper. yarısı kesilmiş miki kalkıyor. ama nasıl bir acı. kanamaya başladı. çağıramıyorum da miki kalktı değiştirin lan şu kanalı mı diyeyim. diyemedim. hizmetçi ile yakışıklı oğlan deli gibi depişiyorlar. ben kıvranıyorum falan. sahne bitince babam geldi tesadüfen. babamdan kumandayı istedim. değiştirdim kanalı. o hadise yüzünden baya bir acı yaşadım ekstradan.