bugün

lisede hocalara verilmiş ayarlar

lise bittikten sonra aslında hiç bile ayar olmadığı anlaşılanlar. özellikle öğretmen olduysanız. ancak, anladığınız şey kendinizi ne kadar salak yerine koymuş olduğunuzdur, ayar verdim ben sanarak. zira, sizin ayar verdim diye böbürlendiğiniz şey hocanın umrunda bile değil, kafasını iki yana sallayıp ancak ti ti ti yazık diyip evine gidip, ayaklarını uzatıp oh bi de çay kek falan yemek hayalindedir, televizyonda da en sevdiği dizi. ayarınız (!) düşündüğü son şey bile değildir. öğrencisinden ayar yiyecek ayarda bir hocaya ayar vermek zaten hiçbi öğrenciyi böbürlendirmez okulun en salak hocasına ayar vermişsin vermemişsin kime ne allasen... geri kalanlarda üstte bahsi geçen hocalardır ayar yemezler ancak sağlam ayar verirler. misal kitabı ezber ezber ezber yazmışsanız 60 almışsanız ama hocam ya kitabın yazarı da mı eksik yazmış hen hün derseniz bu hocanın umrunda bile değildir, kitabın aynısını isteyecek olsa hoca zaten açar kitaptan okur. muhtelemen aynısını yazdığınız için düşük almışsınızdır zaten.
güncel Önemli Başlıklar