bugün

kemalist erkeklerin penisinin küçük olması

Kemalisim ama ne yalan söyliyim Haklılık payı olan basliktir nonoşlar. bizim batıncan in mesela 8'5 cm pipisi var , geçen iş yerinin pisuvarinda işerkene gördüm, dikkatimi çekti.

Sebebini sordum, geçen sene kurban bayramında kurban kesimini izlerkene pıçak kasabın elinden kaymış yanlışlıklan batıncan in şeyini kesmiş, yarısını ama, sonra hastane, amaliyat felan bu kadarı kalmış.

Tam, Allah bereket versin aşkım üzme kendini, bunu da bulamiyanlar var diyerek teskin edicektim ağlamaya başladı. Kasabın pıçagi felan kaymadi taam mı, Allah'ın belası, picak micak kaymadi, yalan söyledim taam mı, doğuştan böyle benim pipim.

5'5 cmydi hapla, ilaçla, vakumla 3 cm anca uzatabildim, hep ekepelilerinki gibi böyle kol gibi bı yarrağım ( özür dilerim nonoşlar, yarak dedim) olsun istedim ama olmadı, hepinizden nefret ediyorum, hepinizden diyerek. Çok üzüldüm haline, çok.

Al lan senden deyerlimi al, diyerek kesib eline veresim geldi benimkini ama cesaret edemedim, biliyorsunuz ben de eski ekepeliydim. Hofff!!!
güncel Önemli Başlıklar