bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün neredeyse 1 yıl olacakken görüşmeyeli çocukluğumun beraber geçtiği insanlarla görüştüm. Hepsi evli bu arada tek ben sapım falan yani o haldeyiz. Onların içerisinde bi kaç kişinin gözünde ben gizli gay falanım açık açık söylemeselerde ima etmeye ya da geyik yaparak söylemeye çalıştıkları şey oraya falan gidiyo yani, her neyse bunları çok fazla siklemiyorum ama o insanlarla hâlâ neden görüştüğümü falan sorgulamaya başladım. Çünkü promilin verdiği yetki benim ufkumu normalde olduğumdan daha fazla açıyor. Saatlerce karısıyla olan problemlerini çocuk olduktan sonra oluşan geçim derdini anlatan adam benim evlenmememin sebebini gizli gay olmama evirebiliyor ama ben onun bu konu hakkındaki ağlamalarına yorum dahi yapmıyorum *

Neyse itirafım şudur ki yaş aldıkça hayatım boyunca görüştüğüm insanlar benim ömrümün sonuna kadar hayatımda bi şekilde de olsa tutacağım insanlar değilmiş onu anladım ve evlendikten sonra görüşmememin sebebi benim için gayet mantıklı ve makul sebeplermiş onu anladım * görüştüğün her insana hayatında yediğin her boku anlatman ve paylaşman gerekiyormuş bunların hesabına göre, ben bunlar gibi bir insan hiçbir zaman olamadım. iyi ki de olamamışım zaten...

Şu yaşıma geldim hayatımdaki insanları sorgulamamıştım çok görüşmediğim için, ama bu görüşmeden sonra kendimi ve hayatımda tutmaya çalıştığım insanları neden hâlâ tutuyorum diye sorgulamaya başladım. Sabaha her şey geçer illaki ama bundan sonrası için dünyada içecek bi ortam arasam en son gireceğim ortam bu insanların birlikte olduğu bi masa olur. O yüzden diyorum ki; iyi ki 1 yıl içerisinde bu adamlarla birlikte olmaya çabalayıp kendimi paralamamışım, son 1 yıl benim hayatıma o kadar güzel şeyler katmış ki, kendimi takdir edesim geldi şu anda *

Her neyse uzun zamandır böyle açık bir itiraf yapmıyordum ama bu itirafı birileri okusun diye değil, zamanı gelince geceyi hatırladığım zaman bu geceyle alakalı ne hissettiğimi ve düşündüğümü hatırlamak için yazıyorum bunları.

Söyleyeceklerim bu kadar, kendinize cici bakın...