bugün

kadınların cinsel özgürlüğünü destekleyen erkek

görsel
tek eşlilik ile insanlık medeniyetinin zirve noktasını görmüşken cinsel tabuları yıkmaya başlayınca şimdi tekrardan en başa dönmeye başladığımızı anlatmaya çalışıyorum. erkekler içindeki %20'lik şanslı kesim, sürüdeki tüm kadınlara sahip olmaya başladılar. birinden sıkılınca diğerine geçiyorlar. en basitinden twitter'da bile kadınlar sürekli aldatıldıklarından bahsedip duruyorlar. buna karşın etraftaki erkeklerin çoğunun hiç ilişkisi bile olmamış bu zamana kadar doğru düzgün. bu kadar kadını kim aldatıyor? tabii ki peşinde koştukları %20 erkek grubu.

diğer erkeklere ne zaman yöneliyorlar? gençliklerinde %20 tarafından döl torbası olarak kullanılıp atıldıktan, güzelliklerini kaybetmeye başladıkları zaman evlenmek için falan. o da aşkla değil tamamen çıkar amaçlı oluyor zaten diyorum. kadın düşmanlığı yapmıyorum bazı erkekler için acı gerçekleri açıklıyorum. bu kadınlara evlilik lütfunu vermeyin diyorum kısaca. zaten onlarda evlilik kurumunu ve ataerkiyi yok etmek istedikleri için istediklerini verin diyorum.