bugün

ben bu yazıyı köpeğime yazdım

Canım, Benjamin'im, sadece dostlarının "benji" demesine musaade edenim.sevgisini, mutluluğunu, hüznünü en guzel ifade edenim, yuksek sesle konusmaya tahammulu olmayanim, sevgiyle çalışanım benim...
Cok dirayetlisin, ama yapma lutfen yapma aci cekiyor olman düşüncesi hepimizi fazlasiyla yıpratıyor. Sen terket beni lutfen. Beni herhamgi bir girisimde bulunmak zorunda bırakma. 18 sene... dolu dolu gecen, benimle sevinen benimle uzulen sen, senin sevginin tatmadiklari icin sana olan bağlılığımı, senin bana olan bağını anlayamayan insanlarla kalacağim senden sonra. Cok üzgünüm. Kalbim çiziliyor, avaz avaz aglamak istiyorum, avaz avaz gitme diye bagirmak istiyorum ama her gitme deyisimde sen biraz daha direnip daha da acı cekiyorsin. Git artık. Sensiz karanlik ama senin anılarinla isiklandirabilecegim günlere birak beni.
Bana anneliği tattirdigin icin minnettarim sana. Iyi ki hayatima girdin, iyi ki gelmek icin beni sectin. O gulen, heyecanli gozlerin her an gozumun onunde olacak.
Lutfen huzurla uyu ve git artik.
Seni cok seviyorum seni cok seviyorum seni cok sebiyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum
Acılarınin bir an once son buup huzura.kosman dilegimle canim oglum .....m