bugün

mel mel bakan gibson a ciddi bir ikaz

aşırı endişelendirmiş uyarıdır. ablacım ne anlatıyorsun sen sabah sabah ? sabahın 6 sında tek derdin ben miydim. neredeyse 4.senem olacak burada yazar olalı bunun 3.5 senesinin tamamında zaten mesajlarım sadece arkadaşlarıma açık şeklinde duruyordu. deli misin deli taklidi mi yapıyorsun bilmiyorum ama hem muhatap almak istemiyorum diyorsun hem her tarafta bir yerlerini yırtıyorsun yok şöyle oldu yok böyle oldu gibson bana laf soktu diye. kaçıncıdır format format diyorsun sırf bu yüzden 3 entryni gammazladım tamamı formata uymuyor diye silindi * sana diyorum ki formata madem bu kadar hakimsin bu entrylerin formata uymuyor diye neden siliniyor ? sanki küfür etmişim gibi tepki veriyorsun. yaşın daha çok küçük ve evet senin benimle benim seninle bir işim olmaz o yüzden sana dedim ki "git akranların ile oyna veya kumda oyna" kötülük mü ettim sana ? benden aldığını bana satıyorsun benim laflarımı gelip buraya yazmışsın hala riv riv riv. sen kimsin ki senin üzerinden prim kasayım. gelmiş benim nickimle başlık açmış bana prim peşinde diyor. sözlüğün her tarafına ebleh suratının fotoğraflarını koymuş millete prim peşinde diyor.

kazangap sana bu kadar uzun yazmayacağım. sadece sktr git ötede oyna. eksi oy alıyor diye sildiğim entrym varsa gel koy bunu sildi diye. koyamıyorsan o buram buram lağım akan ağzını kapat. mod destekli yalaka millete laf yetiştirme. o billurlarını yaladığın moderatör abilerin az insan olsalar seni şimdiye kadar 20 tane yedek hesabın olmasından ötürü 20 defa silerlerdi. sabahtan akşama tüm hesapların ile milleti eksi oylayıp "o oy peşinde bu oy peşinde" demek nasıl mallıktır arkadaş. senelik istatistiklerde en fazla eksi oylama yapanlarda zirvelerde hala millete oy peşinde diyor. milleti eksilerken gaza gelip kendi g.tünü okşayan elemanın millete oylamayı çok takıyor demesi nasıl bir salaklıktır.