bugün

2 yıl boyunca abisinin istismarına maruz kalan kız

konya'da meydana gelen mide bulandırıcı iğrenç ötesi ensest ilişki örneğidir. kız kardeş 16, abi 31 yaşındadır. en iğrenç kısmı gelmedi daha. kız lise 2'deyken kaldığı yurtta karın ağrısı şikayeti çekiyor hastaneye gittiklerinde hamile olduğunu bebeğin zehirlendiğini söyleyip alıyorlar karnından. ve yapılan çalışmayla bebeğin abisinden olduğu belirleniyor. kızın ifadesinde 2017'den beri buna maruz kaldığı ortaya çıkmış. ve tatilde eve geldiğinde karnındaki şişliği görüp hallederiz merak etme diyerek yine istismarda bulunmuş. ve sonuç ne biliyor musunuz? aile şikayetçi olmamış. inanabiliyor musunuz?? "Mahkemede, ilişki için kız kardeşini zorlamadığını ileri süren R.E., "Kız kardeşimin bana karşı koyup koymadığını hatırlamıyorum. O hamileyken ilişkiye girmedim. Kimden hamile olduğunu bilmiyorum.

Kız kardeşim sadece benimle ilişkiye girdiğini, başka kimseyle ilişki yaşamadığını, benden hamile kaldığını ve ne olacağını sordu. Ben de 'Merak etme, ben hallederim bir şekilde' dedim" diye konuştu."
kimse de şikayetçi olmamış allah belanızı versin
https://www.mynet.com/aga...yetci-olmadi-110105942518