bugün

takip edilesi youtube kanalları

Vay arkadaş, bir üstteki akrep nickli yazar benim bir kopyam olabilir.

Benim de sizlere tavsiye etmek istediğim kanallar şunlardır:

pablo cimadevila : Bana kalırsa dünyanın en güzel mücevherlerini yapan ustamızdır. Muhteşem Yüzyıldaki kanuni'ye acayip benzer. Kafa açmaz.

little king goods: Muhteşem el yapımı deri ürünler yapar.

Atölye: bir üstteki deri konseptli kanalın Türkiye şubesi. Çok güzel bilgiler veriyor.

RR Buildings: Bir hangar, ahır nasıl yapılır öğrenmek isteyenler takip edebilir.

Brendan Kavanagh: Dr. K abimiz. ingiltere istasyonlarındaki halka açık piyanolarda boogie woogie fırtınası estirir. Takip edin, eğlenin.

jimmydiresta: el yapımı mobilyalar üretir. Fikir oluşması açısından mükemmel kanal.

Meaty&Cheesy: Mustafa abimiz. Etin kralıdır. Teknik yaklaşır olaya. Suat Durmuş'tan 5 gömlek yukarıdadır.

Kobeomsuk Furniture: Eleman sanırım japon. minimalistliğin dibine vuran mobilyalar üretir.

Anatolian Rock Revival Project: Açıklamaya gerek yok, dinliyorsunuz.

Ten second songs: Bilindik şarkıları taklit yeteneği ve teknolojiyi kullanarak farklı sanatçıların tarzları ve sesleriyle tekrar seslendirir. içinde boğulacağınız bir kanal. Çıkmak istemeyeceksiniz.

Bobin Kafa: Geekleri böyle alalım.

Tarih Obası: Sayın Can Sungur'un eşleri Ceren Sungur hanımın tarih muhabbeti döndürdüğü kanal. Sıkmaz.

CS ile yakın evren: O bir efsane.

itfaiye eri-Firefighters helmet cam: Bu abimiz sanırım Ankarada itfaiyecilik yapıyor. Gerçek yangınlara müdahele nasıl yapılır, bu abilerimiz neler yaşıyor girin görün. Türk yapımı bir çok aksiyon sahnesinden daha muhteşem sahneler görebilirsiniz.

Atilla Yeşilada: a.k.a FÖŞ. Ebu mezbele ile ekonomi yargısı dağıtıyor. Girin derim.

Almazan Kitchen: Doğada yemek nasıl yapılır görün.