bugün

kadın çalışmalı mı

Görüldüğü üzere size bir soru sordum. Soruya aşağılayıcı ya da sizin gibi düşünmeyen insanlara hakaret etmek yerine daha mantıksal daha düşünce süzgecinden geçirilmiş mantıklı cevaplar verirseniz en azından daha yapıcı oluruz diye düşünüyorum canlar. Sizin gibi düşünmeyenlere daha mantıklı açıklamalar yapmak yerine direkt hakaret ediyorsunuz. Birine cahil demek yerine onun cahilliğini yok etmeye çalışmak, 3-5 fikir vermek daha yapısal daha faydalı olabilir. Aksi halde ortamı alevlendirip, sizin gibi düşünmeyenleri agresifleştirip onların kendi kararlarında daha da inatlaşmasına sebebiyet verecektir. Hepinizi kastetmiyorum lütfen ama birkaç tane boş beleş yorumu da görmezden gelemem. Tüm yorumları okuyorum ve bu da hepinize değer verdiğim anlamına gelir. Aynı görüşe de farklı görüşe de. Bu dediğim durum bu konu için tek geçerli değil. Genel olarak sözlük, forum gibi sitelerde karşılaşılan bir sorun. Bunu bizzat kendim de yapmış olabilirim fakat bunun bana zarar verdiğini düşündüm. Karşıdakini aşağılayarak, anlamak yerine küçümseyerek bir yere varılmaz. Kendimize zarar veririz inanın bana canlar.

Edit: imla