bugün

bekar erkek dururken evli erkeğe sarkan kız

bunun bir adım ilerisi evli kadının evli erkeğe sarkması. cesaret'e bakarmısın. ama evli kadın da çok iyi biliyor ki evli erkekle birlikte olduğunda, yattığında vs. laf söz çıkmaz ne yaşanırsa aralarında kalır. zaten bu tarz girişimlerin özünde gizlilik olduğundan bir nevi win-win durumu oluşur.

bir kızın evli erkekle birlikte olmak istemesinin altında maddiyatta olabilir, gerçekten arzulamış da olabilir. eğer erkek evliliğinde sorunlar yaşıyor ve azıcık görmüş-geçirmiş bir tipse ayağına gelen bu fırsatı tepmez. sorunsuz bir evlilik yürüten erkekler yapmaz diye bir şey yok onlar da heyecan yaşamak için yapabilir. bakın yaparlar demiyorum yapabilirler.

evli erkek kendisine gelen bir kızla ilgili yaşadıklarını sağda solda, arkadaş ortamında anlatmaz, anlatamaz dolayısı ile gizlilik esasına uydukları sürece devam eder. burada ki handikap kız anlatabilir, ki anlatsa da erkek inkar mod on yapıp sıyrılmayı deneyebilir. eğer ki kız önceden bunun tedbirini almadı ise.

bu boku yiyecek olan adamın evliliği sorunlu ise yuvası yıkılırmış, günahmış, şuymuş buymuş diye düşünmez.
sorunsuz tayfa düşünür, kılı kırk yarar, ortamını ona göre kurgular ve icraatını yapar.

maalesef ki hayatın gerçekleri böyle. en azından benim gördüklerim böyle.