bugün

hemşirelerden nefret etmek

Babamın rahatsızlığında uzun bir süre yanında refakatçi kalmıştım. ilk zamanlardı yeni ameliyattan çıkmış ağrısı var duramıyor. Çağırdım hemşire hanım böyle böyle iğne yapılması lazım gelir misin? Tamam dedi. Aradan 1 saat geçti gittim bi daha çağırdım bunu yine tamam geliyorum dedi yok. Aradan yarım saatten fazla geçti gelen giden yok. Bizimki duramıyor kıvranıyor bişey diyemiyorum tamam babacım sık dişini filan. Adam canı yanıyor dinler mi başladı bağırmaya ama ne bağrınmak. Ulan bu hastanede insan yok mu ulan burası dingonun ahırı mı, ulan niye bana bakmıyonuz da ulan ben böyle hastanenin de ana avrat dümdüz gidiyo.. eyvah dedim elim ayağım dolandı bi yandan sinirden ne yapcam bilmiyom, başhemşire koştura koştura geldi. ne oldu hayırdır...x....amca niye bağrıyon filan. Anlattim dedim böyleyken böyle oldu. Geldi bizimkisi tabi. Bıdı bıdı ediyor Hala kendini üste çıkartmaya uğraşıyor zeytinyağ gibi. Neyse sağlam bir fırça yedi ama akıllara zarar. Velhasılı kelam böyle Bir tanesini fena haşladık öyle böyle değil. Koca hastane ayağa kalktı. Fakat geri kalan 10-15 tanesi ve başta baş hemşire olmak üzere bize çok iyi davranmışlardı. Melaike gibi olanlar da vardı allah hepsinden razı olsun.
güncel Önemli Başlıklar