bugün

uludağ sözlük ün çöpe dönmesi

yazarlar tüm dile getirilmesi gerek şeyleri söylemiş bizede desteklemek düşer ama hakikaten nereye varacak bu belirsizlik belli değil. inci sözlük malum çöplüğe döndü osmanlı gibi çöküş dönemini yaşıyor. Uludağ kaçtım ama burada da kurtulamadım. Şimdi hafiften bir ekşi sözlüğe kayma durumu oluştu.

Bu kadar eleştiriye rağmen hala burada bulunuyorum. 2013 yılında inci sözlükte yaşadığım durumu yaşıyorum ama 2016 en son pes dedirtti. Yani yazarları neden zorluyorsunuz anlamıyorum. Zorlamayın azizim zorlamayın... illa sözlüğü bırakıp başka limanlara mı yelken açalım. Gandalf ve frodo gibi sonsuzluk ülkesine mi gidelim ne yapalım ? Uruk hai sürüsü gibi liseliler uğraşıyoruz diğer taraftan aktroll ve kronik sol kitleyle cebelleşiyoruz. Yemin ediyorum gondoru kuşatır gibi kuşatmışlar. Pelenor çayırında rohirrim bekler gibi kurtarıcı bekliyoruz.orc katliamı gibi sözlükte işe yaramayan yazarlara silk katliamı bekliyoruz. Bir sabah kalktığımız da güneş doğudan tekrar doğusun yazarlara silk atarak katliam yapılsın. eyyyy Sözlük ahalisi kızıl bir şafağa...