gülay mübarek

 1. 13.
  kendisini reddettiği için iki yıldır erkeklik sorunu olan bir şerefsiz tarafından tecavüz ve ölümle tehdit edilen ama tüm bunlara karşı sessiz kalmayarak savcılığa kadar gitmesine rağmen bir sonuç alamayınca sesini sosyal medya aracılığı ile duyurmaya çalışıp da en sonunda ırzı kırığın cumhurbaşkanına hakaret kaydı ile tutuklanmasını sağlayan akıllı bir kadın. tayyar hukukunun kurallarına göre halletmiş işini.

  sadece reddedilme konusunda değil daha birçok basit konularda arkasına güvenen hasta ruhlu psikopatlar tarafından tehditle sindirilmeye çalışılan, hayatı karartılan ve kadının etrafındaki her insandan şüphelenmesine yol açarak kendini yalnız hissetmesine sebep olan bu yüzden de tüm bunların hesabını sorması için yaradana sığınmaktan başka çaresi olmayan ya da böyle hissettirilen o kadar çok kadın var ki psikolojik şiddete maruz kalan.

  ve bu tipleri destekleyen şahısların da tespit edilip aynı muameleleri görmeleri lâzımken bu leşlerle birlikte serbest bir şekilde dolaşarak etraflarına tehlike saçmaları ve bunun farkedilmemesi, bazı kadınlar tarafından da desteklenmesi ne kadar korkunç. kadının katil olmasının en büyük sebeplerindendir çaresizlik ve adaletsizlik. bu konuda polise ve savcılığa çok iş düşüyor fakat ilgilenmedikleri için kadınların çoğu susmak zorunda bırakılıyor. bu kadının her yönden şiddete maruz kalan başta 4-5 yıl önceki bana olmak üzere tüm kadınlara örnek olmasını diliyorum. unutulmamalı ki sosyal medya bu olayların ortaya çıkmasında oldukça etkili.

  gülay mübarek
  gülay mübarek
  45 -2 ... arabeskkadin