beşiktaş lider tamamladı diye üzülmek

 1. 1.
  buradan şeref haysiyet ve onur yoksunlarına sesleniyorum

  ne çok seviyorsunuz yermeyi. ne çok seviyorsunuz biri düşsün de bi tekme de biz atalım düşüncesini. hiçbir gün sevinmezsiniz kendi ülkenizin takımı bir üst tura çıktı diye. asla gurur duyma gibi zihniyetleri taşımazsınız.

  bugün fenerbahçe, bursaspor ya da diğerleri bile bir üst tura çıksa gurur duymamız ve en azından kenetlenmek varken, gündem de beşiktaş ya da daha doğrusu türkiye aleyhinde ahlaksızca şeyler yazılmaktadır.

  sebebi nedir arkadaşım bu yaptığının ? ne tür bir haz alıyorsun mesela ? kinden ve nefretten beslenenlerin sonu kin ve nefrete hedef olmaktır her zaman.

  ancak hepinize burada sorsak herkes diğer ülkeler gibi sağlam top oynamak ister ya da norveç, isveç ve hollanda gibi ülkelerde yaşamak ister. peki kendinize sordunuz mu hiç biz de böyle bir yaşama ya da başarıya sahip olmak için önce kendi içimizde yükseltmemiz gerektiğini ?

  hayatınız goygoydan ve dalgadan öteye gitmiyor dışarıdan bakınca. haliyle türkiye gibi bir ülkede dalga geçilerek ve goygoy yapılarak da yönetilmeniz müstehaktır.
  4 ... adhd
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.