bugün

çiçek sepeti

Parayı karttan peşin çeken, seçtiğiniz doğumgünü çikolatasını 3-6 gün içinde gönderen kandırıcı site. 3-6 gün ne lan? Doğum günü bu?

Önemli birinin doğum günü diye 350₺'lik çikolata seçtim. Peşin ödedim. Sonra mail geldi, çikolatayı gönderecek şirkete iletecez, onlar da bi ara kargo ile gönderecekler.

Oha! istanbulun göbeğinde. 350₺'lik çikolatayı 3-6 gün içinde kargo ile gönderiyorlar. Hem de bunlar değil aracı alakasız bir şirket gönderimden sorumlu. Bunlar sadec iletiyorlar.

Ya bunlar hiç dayak yememiş, ya doğumgünü ne demek bilmiyorlar ya da çok salak sanıyorlar milleti.

350₺ çikolata gönderiyon sorumlusu yok. Kargo abi bulamadık diycek, şirket biz yolladık diycek, bu dandik site biz ileytik diycek. Siz de müşterinize durumu anlatırken. Bulacaksınız.

Kargoyla çikolata gönderme özgüveni ne ayrıca. Erimiyor mu bu? Hem ben kargoyla ürün alacak olsam hepsiburadadan alırım yani.

Ben de adam falan sanıyorum bu siteleri. Lanet olsun yapacağınız işi. Kargoyla gönderiyi çıkarın siteden madem insanları sizin saçma dünyanızla uğraştırmayın di mi?
güncel Önemli Başlıklar