bugün

kadınlara çekici gelen erkek meslekleri

Üstünde çok düşündüğümüzdür. Baktık işin içinden çıkamıyoruz, aldık mikrofonu elimize sokaklara düştük. Önümüze çıkan ilk 100 kadına soracaktık ama önümüze o kadar kadın çıkmadı. Çıkanların ise büyük bir kısmı sorumuza "üff snne slk" şeklinde cevap verdi. Ama diğer yandan düzgün cevap verenler de olmadı değil. Genel yorum ise şöyle;

Pilotluk: uçağı havada görsem ıslanırım. Ama gel gör ki pilot istemek gerçekçi değil. O yüzden böyle listelerde yer almaz.

Doktor: şimdi doktor iyidir, hoştur ama, sırf doktor diye tipsiz bir adamla da olmam. Yine de doktorlardaki kutsi gibi biri bana bir adım gelse, ben ona 10 adım giderim.

Mühendis: mühendis fena değil. Ama genelde düz adam olur bunlar. Eğlenceli tipler değiller. Olursa evlenmelik olur.

Avukat: karizmasını yediğim. Her ne kadar iibf mezunlarından bir farkları kalmamış olsa da, hala gideri olan gruptalar.

Öğretmen: benden uzak allaha yakın olsunlar.

Hemşir: yemişim hemşireni.

Memur: nayır, nolamaz.

Çoban: nusr-et gibiyse why not.

Sonuç: ne iş yaptığın bahane, asıl olay ne kadar kazandığınla ilgili. O yüzden sevgili Uludağ abazanları, hemen okulu bırakıp ticarete atılıyırsunuz. Çünkü anketimize katılan kızların hiç birinin hayır diyemediği tek meslek "ali ağaoğluculuk" çıktı.