bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Anlamsız bi hayatın tam ortasındayken geldin,, izlediğim sayısız filmdeki o adamlar gibi. Olduğuna asla inanmadığım biri gibi. Kusursuz biri değildin, kusursuz olan şey bendeki etkiydi.. hani kar yağınca müthiş bi sessizlik ve huzur kaplar ya etrafı o dingin sabahlardan biri gibi.. okyanusun ortasında yalnız başına kalıp korkmamak gibi.. korkmak yerine gökyüzündeki yıldızları seyretmek gibi, yeni şeyler keşfetmek gibi.. kendi ruhunda gezintiye çıkmak gibi.. bunun olağan bişey olduğuna asla inanmıyorum.. git dersen dediğin an gidip kal desen sonsuza kadar kalacak gibi..

Uzaydaki birbirine eş iki parçacık birbirinden habersizken bile birindeki değişim anında etkileşim gösterip diğerini etkiliyormuş farklı gezegenlerde olsalar bile, biyerde okumuştum.. bu etkileşim doğruysa eğer bendeki bu etkiler sendekilerin de izleri olmalı.. biz birbirimize dokunduk. Ben sana sarıldım hiçkimseye sarılmadığım gibi.. atomlarımız birbirine geçmiş, elektronlarımız etkileşime geçmiş olmalı.. sen benim ruhumu şimdi bunu okurken anlıyor olmalısın, herkesten daha çok...