bugün

ekşi sözlük

2 tane hesabımın uçurulduğu, son hesabımdaki entry'leri de iki gün önce sildiğim sözlük. aslında hiç girmek bile istemiyorum oraya fakat beşiktaş'lı yazar arkadaşlarım neler yazmış diye hala günde en az 2 3 saat vakit öldürüyorum o gereksiz sitede.
Pkk sevicisi yazar gelir, cumhurbaşkan'ına, başbakan'a ve onların seçmenlerine bir dünya küfür eder, pkk'yı ve malum destekçilerini, solcu ve devrimci diye yaftalar, korur, kollar ve ben entry'lerimde bu sığ kafalı yobaz solculara veya solcuyum diye geçinen kıl kuyruklara küfürlü entryler girince '' nefret söylemi '' başlığı altında 2 tane yazarlığım 4 ay arayla uçuruldu. iyi ki zamanında bikaç üyelik birden almışım. asıl amacım bakalım hangisi en hızlı onaylanacak diye sıralamaya sokmaktı. neyse eskiden arada girip birşeyler yazıyordum, şimdi onu yazmak bile içimden gelmiyor. uzun zamandır uludağ'da da yoktum, burada da kalite malesef yerlerde. salak salak açılmış başlıklar, troll olmaya çalışan ezikler ne ararsan var. sol taraf otoban gibi bir tane başlık yok ki içini açıp okuyasın. umarım zall kalitenin artması için birşeyler planlıyordur.
ps: pkk'yı savunan her kim olursa olsun farketmez alayına gider bende. ona göre. ;)