bugün

ben bu yazıyı ak parti seçmenine yazdım

koyun kelimesi üzerinize yapıştı kaldı biliyorum ama ben bu yazıyı size koyun demek için yazmadım.

şöyle ki merak ettiğim şey asıl siyasi görüşünüz. hangi siyasi görüşünüz uyduğu için ak partiye oy veriyorsunuz?

cumhuriyetçimisiniz? demokrat mı? liberal? anti-kapitalist(ben antikapitalistim diyenler yazının devamını okumasın zaten çünkü sağcı partiler kapitalisttir. sen anti kapitalistsen git solcu bir partiye oy ver), komünist, sosyalist? nesiniz bir düşünün bakayım. alın size birazda yardımcı olayım ( http://www.socialappbuilder.com/gfba2/a/571703/3/ )

şimdi size şunu soruyorum. akp her yere imam hatip yapıyor. seküler bir hayat yaşayanların yaşam tarzına müdahele ediyor. bu senin hoşuna mı gidiyor (evet diyenler burdan sonrasını) okumasın.

aaa hiç akpli kalmamış yazımı okuyan.

ohh be ne güzel. siz ey dostlarım bu yazıyı okumaya devam edenler. sizler sayesinde bu ülke aydınlanacaktır. sizler sayesinde bilime ve felseye, en azından bilimsel bilgiye yönelip çocuklarımızı bilimsel bilgilerle yetiştirip eğiteceğiz. sizler iyi ki varsınız.