bugün

sözlük yazarlarının itirafları

yalnızdım yalnızım. o girdi hayatıma. tüm yalnızlığımı tüm dertlerimi aldı . ona dediğim şey sen benim için nefes almak gibisin sen olmazsan yapamam . öyle oluyor. şu an depresyondayım. intihar etmek günah olmasa çoktan bitmişti. şu an ki durumum her türlü eksikliğimden kaynaklanıyor.
yalnızım. dertleşecek çok az insan var onları da tavırlarımla itiyorum kaybediyorum. yaşadığım yerden araynım soranım yok. bir kişi var yeter dediğim o bile yok. o da yok. gitti. şu an ki durumum onun gitmesi oluşan yeni bir şey değil. hep olan bir durumdu o varken hissedilmiyordu. ama o artık yok.gitti.yalnızım artık. hayyatta tutanacak bir noktam yok . paylaşabileceğim mutlu olabileceğim bir şey kalmadı gibi. çok yalnızım. eve hapsettim kendimi. çıkıp gezebilecek kimsem yok. hiç olmadı ki. bu sadece bikaç günlük ara yıl içi böyle. ya okul bitince ne olacak. gelicem yine buraya. tek başıma yalnız bir hayat. mal gibi işten eve evden işe. sürüp gidecek bir hayat. mutsuz bir şekilde. bu mu hayattaki başarın. bu mu zeki olmak akıllı olmak. hani sevenim.nerde o. hani arkadaşlarım.kardeşim diyebileceklerim nerde. istedim hayatın ne kadarındayım? hangi işim tam? bu genç yaşta bu kadar imkana sahipken hani mutluluğum nerede?hayata ne kadar bağlıyım şu an ? ne kadar bağlanıcam ki?ne yapmam lazım ???
güncel Önemli Başlıklar