bugün

46 c nin çılgın projesi

tam tuvalette şey ederken aklıma gelen projedir. ulan bunu neden hiç dusunemediler bilemiyorum. eureka lan eureka diye bağırarak tuvaletten firladim, yokuşun başında aklim başıma geldi. neyse konuya geliyorum. beyler bayanlar projemi açıklıyorum. dünyada bundan sonra her saniye gündüz olacak. proje beta aşamasında. şimdilik sadece türkiye için planlama yaptım. dünyanın yörüngesine dünyaya bakan yüzü tamamen aynalarla kaplı uyduları gönderiyoruz. yörüngeye oturtuyoruz.

sistem şu şekilde çalışacak. uzaya gönderdiğimiz bütün yüzeyi ayna kaplı uydularimiz, güneş turkiyede batmaya başladığı anda turkiyeyi görmeyen güneşin ışıklarını alıp turkiyeye yansitacak. dünya, güneşin etrafında ve kendi etrafında döndükçe uydularimiz ona göre pozisyon değiştirecek. böylece her saniye güneş isiklari ülkemize gönderilecek. geceyi gündüze cevirecegiz.

proje için gerekli olanlar
1- ben
2- elektrik elektronik mühendisi, inşaat mühendisi
3- babası zepzengin en az 50 yazar. (maddi kaynak)
4- 400 kadar sigortali, grev hakkı olan işçi.
5- hatun ve helikopter.
6- nakit 100 milyon lira.
7- fizik mühendisi.
8- uzay ve havacılık mühendisi.

proje aşaması: projeyi kırşehir'de gerceklestiricez. gittim baktım. bu işi yapmak için gerekli arazi var. uyduları kırşehir boztepeden firlatacagiz.

projenin avantajları:
-akşamları elektrik fatusasindan tasarruf. başka da bi boku yok.

projenin dezavantajları:
-götümüzde patlayabilir.
-ezan saatlari güneşin konumuna göre belirlendigi için ezan saatlerinde değişiklik olabilir. sizin oruç da 24 saate cikabilir. diyanete sormak lazım.
-ay ışığında romantizmi unutun.
-hormonlarinizin anasini sikebiliriz.
-bizim uydular yorungedeki başka uydularla carpisabilir.

hadi bakalım.

beyler diyaneti aradim, oruç meselesini sordum, siz eski sisteme tabiymissiniz. projeden sonra doğanlar seni sisteme dahil olacaklarmis. zamanla herkes yeni sisteme geçecek.

maddi kaynak için hesap no: 0718 49402856 5001 burs aldığım ziraat hesabı.

muhendis 1: metroda yer kapan muhendis
pazarlama müdürü: craftman
maddi kaynak: kurdofil, ensei tankado, brookesia, cap n cook (uzaktan destek olmaz pamuk eller cebe),

işçiler:
-fenerliemre98
-derwish dede
-brookesia (adam para verdi hem de işçi oldu)

diğer birimler: insan kaynakları: rojundjere.
hukuk danışmanı: john coffey icki ismi
degil la
psikolojik danışman: katmerlimars