bugün

evrim teorisini reddedenlere sorulması gerekenler

sözlükte 815 kere açıkladığımız konuları tekrar tekrar sorarak arsızlık sınırlarını zorlayan sorulardır.

esas siz cevap verin.

1-kambriyen patlamasının evrime aykırılığına ne diyorsunuz?

2-dna replikasyonunun evrimleşemeyeceğinin kanıtlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

3-paleontologların 150 yıldır tek bir ara form bulamaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

4-kompleks organların evrimleşemeyeceğinin ispatlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

5-yaşayan fosillerin 100 milyonlarca yıl önce de bire bir aynı fosillerinin bulunması hakkında ne düşünüyorsunuz?

6-yıllarca yapılan evrim sahtekarlıkları hakkında ne düşünüyorsunuz?

7-hala sanayi devrimi kelebeklerini evrimin canlı kanıtı olarak sunmaya kalkmanız hakkında ne düşünüyorsunuz?

8-neandertallerin kayıp bir ırk olduğunun ispatlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

9-proteinlerin evrimleşemeyeceğinin ispatlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

10-150 yıldır bu teorinin bir türlü ispatlanamaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

11-hiçbir bilimsel dayanağı olmayan, bilimsellikten uzak teoriniz için bundan sonra nasıl sahtekarlıklar düşünüyorsunuz?

ben bu sözlükte sayfalarca bu konularda yazdım. yıllardır araştırır, görürüm ki evrim kadar insanlık tarihinde büyük bir aldatmaca görülmemiştir.

peşin edit : adnan oktar büyük bir şarlatandır. bunu söyleyelim ki tek savunma sisteminiz olan ''adnan oktarcılıkla suçlamak'' gardınızı yıkmış olayım.

sorularıma cevap bekliyorum.